آخرین خبرها
لغو انتقال سایپا شمال به اردبیل

لغو انتقال سایپا شمال به اردبیل

pirozram11به گزارش قائم خبر ، مهدی پیروزرام امروز در گفت‌وگو اختصاصی با خبرنگار ورزشی فارس در قائمشهر در مورد بقا این تیم در مازندران اظهار داشت: تیم سایپا شمال با توجه به مشکلاتی که در این چند مدت داشته قصد بر این بوده که تیم را به خارج استان واگذار کنیم.

 وی در ادامه افزود: همان طور که در مصاحبه قبل هم اعلام کردیم قرار بر این بود تیم را به اردبیل واگذار کنیم که کارهای قرارداد آن هم نهایی شد اما به علت مشکلات طرف اردبیلی،این موضوع را لغو کردیم و با گزینه‌های دیگر جلسه برگزار کردیم و به نتیجه مثبت رسیدیم.

 مالک تیم فوتبال سایپا شمال در مورد چگونگی واگذاری سهام باشگاه به اسپانسرهای جدید اذعان داشت: هنوز تیم را به طور کامل واگذار نکردیم، اما با دو گزینه مهم به نتیجه نسبی رسیدیم.

 وی تصریح کرد: این دو گزینه یکی موسسه مالی اعتباری و دیگری هم یک موسسه تبلیغاتی است که در جلسه‌ایی که با این دو گزینه صحبت کردیم و قرار شده که یا با ۵۰ درصد از سهام را خریداری کرده و یا کل هزینه‌های جاری را بر عهده گرفته که در هر دو صورت نام باشگاه تغییر می‌کند.

 پیروزرام در مورد انتخاب سرمربی جدید تیم بیان داشت: با توجه به شناخت کاملی که از آقای بهرام فروتن داشتیم تصمیم گرفتیم تا وی را به عنوان سرمربی تیم منصوب کنیم.

 وی افزود: سعی کردیم تمام بازیکنان فصل قبل را حفظ و چند بازیکن جدید را به تیم اضافه نماییم.

 مالک تیم فوتبال سایپا شمال در پایان در ارتباط با انتقال تیم به ساری گفت: اگر یک درصد با این اسپانسرها به نتیجه نرسیدیم احتمال انتقال تیم به ساری زیاد است.

مطالب مرتبط:

مجوز خروج سایپا شمال از مازندران صادر شد!!!

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


هشت × = 40

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>