آخرین خبرها
مجوز خروج سایپا شمال از مازندران صادر شد!!!

مجوز خروج سایپا شمال از مازندران صادر شد!!!

این تیتری بود که برخی از روزنامه های ورزشی از جمله روزنامه هدف صبح امروز آن را به چاپ رساند.

حضور این تیم در قائمشهر علاوه بر ایجاد نشاط در بین مردم ، زمینه ساز بسیار خوبی برای رشد جوانان و نوجوانان قائمشهری و استان مازندران در عرصه فوتبال بود که به دلیل مشکلات مالی به یکی از استان های دیگر فروخته شد.شنیده ها حاکی از آن است که تیم سایپا با پرداخت ۲۵۰ میلیون تومان پول بیمه به تربیت بدنی استان ، رسماً از استان مازندران خارج می شود و به  اردبیل انتقال می یابد.

باری دیگر شاهد بی مهری و عدم دلسوزی مسئولین شهری و استانی و نمایندگان  ویا بهتر بگوییم عدم توانایی آنها  بودیم که قادر به پیدا کردن یک سرمایه گذار و  اسپانسر برای حل مشکلات مالی  این تیم نبودند.

امیدواریم هر چه سریعتر مشکلات نساجی مازندران هم که  تنها تیم باقی مانده قائمشهر واستان در لیگ دسته اول فوتبال کشور  می باشد هرچه زودتر حل شود.همانطوری که می دانیم نساجی مازندران فقط تا پایان مرداد فرصت دارد تا بدهی های خود را تسویه کند.

کلیک کنید

یک نظر

  1. کجا هستن آقایان سعادتنمد ، بهروان و هادی حسینی که با قطعیت میگفتن این تیم از استان نمیره.قرار بود شهرداری قائمشهر این تیم رو بگیره،چرا نگرفت؟!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× شش = 18

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>