آخرین خبرها
مخالفت فرماندار با اجرای روگذر در تقاطع سوخته کلا

مخالفت فرماندار با اجرای روگذر در تقاطع سوخته کلا

مهدی محمدی : اداره کل راه و شهرسازی مازندران به دنبال اجرای پروژه ی غیرکارشناسی و پرهزینه است.

فرماندار قائم شهر از اجرای پروژه ی غیرکارشناسی روگذر سوخته کلا در این شهرستان انتقاد کرد.

به گزارش مازنی خبر ؛ “مهدی محمدی” در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان قائم شهر با تاکید بر اینکه در سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل باید از اجرای پروژه های غیرکارشناسی پرهیز کرد ، اظهار داشت : به مدیرکل راه و شهرسازی مازندران هشدار دادیم پروژه ی روگذر سوخته کلای قائم شهر یک پروژه ی غیرکارشناسی است که اجرای آن هزینه های به مراتب بیشتری از اجرای زیرگذر خواهد داشت.

وی ادامه داد : با توجه به بررسی های مختلف ، اجرای روگذر در تقاطع سوخته کلا با توجه به اینکه جاده نظامی قائم شهر از جاده های مواصلاتی شهرستان می باشد ، مشکلات عدیده ای را به همراه خواهد آورد.

فرماندار قائم شهر با بیان اینکه مدیران بر مبنای اعتباری که در اختیار دارند ، برنامه ریزی کنند ، افزود : از ویژگی های مدیر موفق آن است که بتواند خارج از سقف مصوب اعتبار جذب کند.

محمدی تصریح کرد : سیاست دولت تدبیر و امید اتمام پروژه های نیمه تمام است .

وی با تاکید بر نقش نمایندگان مجلس در جذب اعتبار از وزارتخانه ها ، اظهار داشت : روسای دستگاه های اجرائی روزنه های جذب اعتبار را به فرمانداری و نمایندگان مجلس نشان دهند.

 

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 3 = شش

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>