آخرین خبرها
مدیران باشگاه نساجی در حال مذاکره برای حضور در لیگ کشتی کشور هستند!

مدیران باشگاه نساجی در حال مذاکره برای حضور در لیگ کشتی کشور هستند!

دبیر هیات کشتی مازندران گفت : مدیران باشگاه نساجی مازندران در حال مذاکره برای حضوری قدرتمندانه در لیگ دسته اول کشتی کشور هستند .

 ˈ غلام نوری زاده ˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت : هم اکنون تیم های بهشهر و شهدای ساری ، آمادگی خود را برای حضور در این رقابت ها اعلام کرده اند .

 وی بیان داشت : هیات کشتی مازندران از تعدد تیم های مازندرانی در لیگ کشتی کشور استقبال می کند چون این مسابقات زمینه بسیار مناسب برای ارتقا سطح فنی کشتی گیران جوان استان است .

 مسئولان باشگاه نساجی مازندران در حالی از آمادگی برای تیمداری در کشتی و حضوری قدرتمندانه در لیگ برتر کشتی سخن می گویند که وضعیت مبهم تیم فوتبال این باشگاه در هاله ای از ابهام قرار دارد.باشگاه نساجی بیش از یک میلیارد تومان بدهی مالی دارد که شاکیان آن حکم کمیته انظباطی دارند ، همچنان قرارداد بازیکنان فصل قبل هم پرداخت نشده است و حتی از پرداخت هزینه زمین برای تمرین عاجز می باشد.حال مدیران باشگاه چگونه به حضور در لیگ کشتی کشور فکر می کنند؟این شرایط هواداران این تیم را شدیداً نسبت به آینده این تیم نگران کرده است.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


هشت − 4 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>