آخرین خبرها
مسئولان قائمشهری حامی باشگاه نساجی مازندران

مسئولان قائمشهری حامی باشگاه نساجی مازندران

فرماندار قائمشهر از تشکیل یک تیم ویژه متشکل از مسئولان این شهرستان برای حمایت از باشگاه نساجی مازندران خبر داد.

ˈعلی پیرفلکˈ روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری نشستی با مالک باشگاه نساجی، گفت: در این جلسه مقرر شد تا تیمی با عضویت فرماندار، بخشی از اعضای شورای تامین قائمشهر و دو نماینده حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل ورزش و جوانان مازندران برای حمایت از این باشگاه با قدمت کشور تشکیل شود.

وی کمک به رفع مشکلات و دغدغه های باشگاه نساجی و عملی شدن خواسته ها در زمینه توانمندسازی این باشگاه را از اهداف تشکیل تیم حامی برشمرد.

پیرفلک گفت: اختصاص زمین برای ساخت مکان تمرین تیم، واگذاری زمین ورزشی وطنی یا اجاره آن برای کارهای تبلیغاتی و کسب درآمد و جذب حمایت اسپانسرها از جمله درخواست های مالک کنونی باشگاه نساجی مازندران است.

فرماندار قائمشهر با اعلام این که مسئولیت پیگیری تحقق خواسته های مالک جدید باشگاه را بر عهده دارد، به دغدغه وی در باره صادر نشدن سند اشاره کرد و افزود: بر اساس قرارداد سال گذشته که با آقای قاسم نژاد منعقد شد، وی متعهد شد تا ۱۵ میلیارد ریال بدهی های باشگاه را پرداخت کند.

وی ادامه داد: مالک باشگاه نساجی مازندران تاکنون یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از این تعهد را بابت دستمزد بازیکنان پرداخت کرده و با پرداخت بقیه مبلغ تعهد شده، سند باشگاه به نامش صادر می شود.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


هشت − 6 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>