آخرین خبرها
مشخص شدن مالکیت تیم نساجی قائمشهر تا هفته جاری

مشخص شدن مالکیت تیم نساجی قائمشهر تا هفته جاری

احمد سعادتمند بعدازظهر امروز در جلسه شورای اداری قائمشهر با اشاره به دوران مدیریت خود در باشگاه نساجی اظهار داشت: فوتبال رشته پردردسری است، دیگر هیچوقت دنبال فوتبال نخواهم رفت.

وی درباره شرایط فعلی باشگاه نساجی ابراز داشت: در نشست هفته گذشته با آقایان قاسم‌نژاد و پرهام مقرر شد آقای قاسم‌نژاد تا پایان هفته جاری اعلام نظر کند که آیا براساس شرایط ابلاغ شده قادر به ادامه همکاری با نساجی هستند یا خیر که در غیر اینصورت اداره این باشگاه به اداره ورزش و جوانان شهرستان قائمشهر محول خواهد شد.

سعادتمند با اشاره به خدمات ارزنده سه ساله مهدی پرهام و سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیارد ریالی وی برای باشگاه نساجی و نیز زحمات حسین قاسم نژاد اذعان داشت: با وجود همه تلاش‌ها وضعیت فعلی، شایسته تیم نساجی نیست که در صورت مدیریت اداره ورزش و جوانان بر این باشگاه و بهره‌گیری از همه داشته‌های این استان و صرف هزینه‌های کمتر، تیم نساجی را به آنچه لایق آن است برسانیم.

وی همچنین خاطرنشان کرد: نصب چمن وطنی تا آغاز مسابقات فصل جدید مسابقات لیگ دسته یک به پایان می‌رسد و مسابقات لیگ فوتبال دسته اول کشور در این استادیوم برگزار می‌شود.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


یک × 4 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>