آخرین خبرها
معارفه سرپرست شهرداری قائم شهر برگزار شد
معرفی سرپرست شهرداری قائم شهر

معارفه سرپرست شهرداری قائم شهر برگزار شد

مقارن با ساعت ۱۲ ظهر روز پنج شنبه ۱۴/۶/۹۲ و با حضور اعضاء محترم شورای اسلامی شهر قائم شهر و مسئولین واحدهای شهرداری،معارفه سرپرست جدید شهرداری قائم شهر برگزار شد.

به گزارش قائم خبر به نقل از شهرداری قائمشهر در این مراسم ریاست و تنی چند از اعضاء شورای اسلامی شهر دقایق کوتاهی سخنرانی کرده و برای مهندس موسوی آرزوی توفیق و موفقیت در برنامه های آتی نمودند.

حامد ابراهیمی،رئیس شورای شهر قائمشهر

در ادامه نیز مهندس موسوی به بیان دیدگاههای خود در خصوص فعالیتهای شهرداری پرداخت.

رحیمی معاون مالی و اداری شهرداری نیز به نمایندگی از سوی همکاران ضمن تبریک به اعضاء شورای اسلامی شهر بخاطر حسن انتخاب سرپرست شهرداری ،مضافا” ضمن تقدیر از زحمات شهردار سابق،برای مهندس موسوی آرزوی موفقیت نمودند.

سید جعفر موسوی،سرپرست شهرداری قائمشهر

جلسه معارفه سرپرست شهرداری قائمشهر

مهندس سید جعفر موسوی مسئول سابق واحد عمران و از کارکنان قدیمی شهرداری قائم شهر با رای اعضاء شورای اسلامی شهر به سمت سرپرست شهرداری قائم شهر منصوب گردید.

مهندس موسوی کارنامه عمرانی ریز و درشتی را در پرونده خود داشته که از زیرگذر میدان امام(ره) بعنوان نقطه طلائی این پروژه ها میتوان یاد کرد.

سید جعفر موسوی

گروه خبری قائم خبر ، از شهرداری قائمشهر تشکر میکند که بعد از مدت ها سایت این نهاد را به روزرسانی کرده و اخبار مربوط به شهرداری را اطلاع رسانی می کند.

 

کلیک کنید

۳ نظر

  1. با آرزوی موفقیت برای سید جعفرموسوی .مرد بااخلاق شهرداری قائمشهر.
    هر چی صالح زاده بداخلاق بوده ولی موسوی برعکسش خوش اخلاق ومودب میباشد چرا که گم شده شهرداری قائمشهری ادب واخلاق وجوانمردی است…

  2. امیدوارم دلسوز به حال مردم باشه.آمین

  3. امیر بهادر رمضانی

    امیدوارم این شورای مثل شورای دوره قبل اختلاس نکرده و اینکه شهرداری لایق شهر را انتخاب کنند

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


شش − = 1

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>