آخرین خبرها
معرفی زمین شش هکتاری به نساجی برای ساخت استادیوم ورزشی
ورزشگاه وطنی

معرفی زمین شش هکتاری به نساجی برای ساخت استادیوم ورزشی

رئیس اداره ورزش و جوانان قائمشهر از معرفی یک قطعه زمین شش هکتاری به باشگاه نساجی مازندران برای ساخت ورزشگاه خبر داد .

فرشید قدیمی روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت : این زمین در جاده قائمشهر به ساری واقع است و اداره ورزش هم هم اکنون در حال ساخت پیست دوچرخه سواری و یک سالن شش هزار نفری در آنجاست.

وی افزود : استعلام های لازم برای در اختیار گذاشتن این زمین انجام و موافقت منابع طبیعی برای واگذاری این زمین به باشگاه نساجی اخذ شده است .

او ادامه داد : هم اکنون در حال پیگیری اخذ موافقت اصولی از اداره کل ورزش و جوانان مازندران هستیم که اگر نهایی شود ، زمین به صورت قطعی به باشگاه نساجی واگذار می شود .

ساخت استادیوم اختصاصی یکی از درخواست های سرمایه گذار جدید باشگاه نساجی بوده است.

در همین حال یکی از نمایندگان مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی هم هفته پیش در مصاحبه با خبرنگاران بر ضرورت واگذاری زمین مناسب به باشگاه نساجی برای ساخت استادیوم تاکید کرده بود.

سید هادی حسینی گفت : در واگذاری زمین برای ساخت استادیوم و سالن ورزشی مختص تیم قدیمی و ریشه دار نساجی مازندران باید از نگاه شهرستانی پرهیز شود .

وی افزود : زمین شش هکتاری ماهفروجک واقع در مسیر جاده قائمشهر به ساری که موردنظرسرمایه گذار باشگاه نساجی مازندران برای اجرای این پروژه است مدتها در انتظار واگذاری قرار دارد.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت : با توجه به قرار داشتن زمین مورد نظر در عرصه های منابع طبیعی ، موافقت های لازم برای احداث سالن و استادیوم ورزشی از این نهاد اخذ شده است .

وی افزود : هر چند گرفتن استعلام از اداره منابع طبیعی با کندی و سختی همراه بود ، ولی برای اجرایی شدن طرح این چالش نیز پشت سر گذاشته شد .

حسینی گفت : برخورداری نساجی مازندران از استادیوم می تواند فضای مناسبی برای برگزاری مسابقات ورزشی را فراهم آورد .

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


9 − = شش

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>