آخرین خبرها
ملاقات عمومی شهردار قائمشهر با شهروندان
ساختمان شهرداری

ملاقات عمومی شهردار قائمشهر با شهروندان

قائم خبر – میلاد اکبـری: در راستای برنامه های هفتگی ملاقات مردمی صبح روز دوشنبه ۱۹ مرداد ۹۵ ملاقات عمومی در اتاق شهردار قائمشهر به ریاست مهندس رضا رحیمی و با حضور معاونین شهردار برگزار گردید .

شهروندان در دیدار چهره به چهره با مدیر شهری، ضمن ارائه نظرات و پیشنهاداتی، مشکلات خود را در ارتباط با مسائل شهری به طور مستقیم با رحیمی درمیان گذاشتند.

شهردارقائمشهر در این دیدار ضمن بررسی مسائل و مشکلات مطروحه، دستور رفع مشکلات مراجعین را در محل ملاقات عمومی صادر نموده و برخی از درخواست ها و مشکلات را نیز جهت رسیدگی بیشتر به واحدهای مربوطه در مجموعه شهرداری ارجاع داد.

 درخواست صدور پروانه ساخت، خلافی، عوارض، توسعه بیشتر فضای سبز، آسفالت کوچه ها و … از جمله مباحث مطرح شده از سوی شهروندان در دیدار با شهردار قائمشهر بود.

در این ملاقات به مشکلات بیش از۷۰ نفراز شهروندان محترم رسیدگی و دستورات و راهکارهای لازم از سوی مهندس رضا رحیمی شهردار قائمشهر صادر گردید.

molaghat_omoomi_shahrdar (1) molaghat_omoomi_shahrdar (2) molaghat_omoomi_shahrdar (3) molaghat_omoomi_shahrdar (5)

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


چهار + = 13

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>