آخرین خبرها
مهار آتش در خانه خیابان کارگر+عکس

مهار آتش در خانه خیابان کارگر+عکس

به گزارش روابط عمومی سازمان،ساعت ۲۱:۱۱ دقیقه پنجشنبه پنجم دیماه خانه ای ویلایی در خیابان کارگر،یاس ۵۹ سه راه کنسرو کوچه شهداء۲ دچار آتش سوزی شد.

طی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ ،مبنی بر آتش سوزی منزل مسکونی در این منطقه بلافاصله ستاد فرماندهی آتش نشانی آتش نشانان ایستگاه شهید باخیره و جهانیان را به محل حادثه اعزام نمود.گروه نجات در کمترین زمان ممکن خود را به محل رسانده و پس از بررسی و به دلیل عدم حضور مالک همزمان اقدام به ایمن سازی و جستجوی مصدومان احتمالی کردند.آتش نشانان پس از قطع جریان برق و گاز با استفاده از تجهیزات خاموش کننده و لوله کشی لوله های آبدهی به اطفاء حریق اقدام نمودند.خوشبختانه این آتش سوزی تلفات جانی نداشته و خسارت مالی برجای گذاشت.

در اثر دود ناشی از حریق کل ساختمان دچار دود گرفتگی شد که آتش نشانان با بکارگیری از تجهیزات خودروی نجات اقدام به تخلیه دود نموده وپس از ایمن سازی کامل به ماموریت خود پایان دادند.

علت آتش سوزی توسط کارشناسان آتش نشانی در حال بررسی می باشد.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


6 − یک =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>