آخرین خبرها
مهرداد اولادی به استقلال تهران پیوست

مهرداد اولادی به استقلال تهران پیوست

قائم خبر: مهرداد اولادی مهاجم قائمشهری بعد از حضور در دفتر دکتر فتح‌الله‌زاده و توافقات نهایی به مدت یک فصل و نیم به عضویت استقلال درآمد.

اولادی پس از امضای قرارداد با استقلال در خصوص پیوستنش به جمع آبی‌پوشان پایتخت اظهار داشت:‌ از اینکه به استقلال آمدم خوشحال هستم. قطعا هدفم از پیوستن به استقلال این است که با این تیم بتوانم به جام‌جهانی بروم اولادی در ادامه گفت: چند سال در خدمت تیم‌ملی بودم و مطمئنم با استقلال می‌توانم باز هم ملی‌پوش شوم. به استقلال آمدم تا بهترین بازی‌ها را برای این تیم انجام بدهم. در نفت هم شرایط خوبی داشتم، اما صلاح بود که از این تیم جدا شوم. به مسئولان، کادرفنی و بازیکنان نفت خسته‌نباشید می‌گویم امیدوارم در ادامه کار بتوانند موفق عمل کنند. اولادی در ادامه از انگیزه‌های خود گفت: همه تلاشم را می‌کنم تا در استقلال یکی از مردان آماده باشم. تمرینات سخت و فشرده‌ای را می‌گذرانم تا با کسب آمادگی مطلوب بتوانم برای استقلال به میدان بروم. وی در پایان اعلام کرد: به مدت یک فصل و نیم با استقلال قرارداد بستم و قرار است با پیراهن شماره ۷۷ برای استقلال بازی کنم.

وی که اصالتاً اهل روستای قادیکلای قائمشهر می باشد،۷ بازی برای تیم ملی ایران انجام داده است که توانسته یک گل به ثمر برساند.

hanif-omranzade

مدافع مازندرانی تیم فوتبال استقلال تهران بارها از علاقه خود برای حضور در نساجی قائمشهر گفته است.

باشگاه‌های استقلال خوزستان و مس کرمان امروز با ارسال نامه به دفتر باشگاه استقلال تهران خواستار جذب بازیکنانی مثل عمران‌زاده و برهانی شدند.

حنیف عمران زاده در گفت و گو با خبرنگار فارس در واکنش به پیشنهاد این دو باشگاه و در حالی که می‌خندید اظهار داشت: اگر قرار باشد روزی از استقلال بروم فقط به نساجی قائمشهر می‌روم/ عمران زاده در پاسخ به این سوال که آیا تصمیمی برای این پیشنهاد گرفته یا خیر گفت: حرفم را زدم و از استقلال جدا نمی‌شوم.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× 1 = هفت

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>