آخرین خبرها
نامگذاری خانه ژیمیناستیک قائمشهر به نام محمد جان کاظمی

نامگذاری خانه ژیمیناستیک قائمشهر به نام محمد جان کاظمی

 قائم خبر:حمد سبحانی رئیس هیأت ژیمیناستیک مازندران طی نامه ای خطاب به مدیرکل ورزش و جوانان استان جهت تجلیل از زحمات و خدمات یکی از مربیان برجسته و از پیشکسوتان ژیمیناستیک مازندران ، خواستار نامگذاری خانه ژیمیناستیک قائمشهر به نام محمد جان کاظمی شد .

به گزارش شمال ورزشی در متن این نامه آمده است :

حضور برادر گرامی جناب آقای حبیب حسین زادگان

مدیر کل ورزش و جوانان مازندران

احتراماً ، پس از عرض سلام و خسته نباشید ، مراتب مشروحه به استحضار می رسد :

من با بیش از پنجاه سال خدمت در ورزش ، ارزش های پنهان و اشکار انسان های متفاوت را شناختم . بدیهی است در راستای این اندیشه و در فضای ورزش می توان انسان ها را به چند دسته تقسیم کرد برخی به دنبال شهرت ، عده ای در تعقیب مال دنیا به هر شکل ممکن ( روا یا ناروا ) و گروهی طالب خدمت به مردم ! اما در این قضیه آفرین بر کسانی که خدمت راستین را به هر چیز ناصواب مرجّح می دانند . محمد جان کاظمی پیشکسوت نام آشنای ژیمیناستیک مازندران با بیش از ۸۵ سال زندگی ورزشی سالم و پرافتخار امروز در گوشه ای تنگ و مقحر در شهر بزرگ قائمشهر به زندگی پرعذاب خویش ادامه می دهد ؟!

در این وادی اگر خود را صاحب خانه بداند حق مسلم اوست چرا که کارگزاران ورزش امروز نه نامی داشتند و نه نشانی …. در آن روزگار دور محمد جان کاظمی ، عسگر یاراحمدی ، عباس خندانی و علی محمودی و دیگر عزیزان با هنرنمایی های خویش ، ارزش های این رشته زیبا را به مردم آن زمان نشان می دادند و امروز مفتخریم که جانشین خلف آنها هستیم و بس … محمد جان کاظمی ضمن توجه ویژه به ورزش ژیمیناستیک ، در ترویج باورهای دینی به عنوان ذاکر امام حسین (ع) نیز متبحر بود و امروز می بینیم که شاگردان او به عنوان مربی با ایمان کامل به امر آموزش مشغول هستند و می بالیم که امروز مازندران به عنوان قطب ممتاز ژیمیناستیک کشور خود نمایی می کند و اما اینجانب پس از ۴ دوره مسئولیت در ژیمیناستیک ، پیشنهاد می کنم خانه ژیمیناستیک قائمشهر به نام محمد جان کاظمی نامگذاری شود .

 

تردیدی ندارم پذیرش پیشنهاد بنده و تبعات آن مثبت ، ماندنی و با روحیه دست اندرکاران ژیمیناستیک سازگار خواهد بود .

محمد سبحانی

 

رئیس هیأت ژیمیناستیک مازندران

کلیک کنید

یک نظر

  1. جا، دارد مسولین شهر و استان در یک مراسم از زحمات این ورزشکار تقدیر و تشکر کنند وبه مشکلات ایشان رسیدگی کنند

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


1 × = سه

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>