آخرین خبرها
نامگذاری خیابانی در قائمشهر به نام کارگران خدمات شهری

نامگذاری خیابانی در قائمشهر به نام کارگران خدمات شهری

قائم خبر: مهدی محمدی فرماندار قائمشهر،شامگاه پنجشنبه در مراسم تجلیل از کارگران خدمات شهری قائمشهر که از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر در تالار پذیرایی پرهام قائمشهر برگزار شد از خدمات این قشر زحمتکش صبور قدردانی کرد.

وی رفتگران را نامداران بی‌ادعایی نامید که در ساعات استراحت شهروندان و در سوز سرمای زمستان و عطش گرمای تابستان به ارائه خدمت به شهر و زیباسازی و پاکسازی شهر مشغولند.

محمدی از ابتکار شورا و شهرداری قائمشهر نیز تقدیر کرد و افزود: خیابانی به نام «پیک سلامت» در قائمشهر به نام این زحمتکشان نامگذاری شود تا به پاس خدمات خالصانه شان در این شهر به یادگار بماند.

«نصرالله دریابیگی» دبیر اجرایی تشکلات خانه کارگر مازندران و عضو شورای اسلامی قائمشهر نیز با تاکید بر اینکه باید به کارگران به دیده تکریم نگریست، اظهار داشت: بوسه زدن بر دستان کارگر سنت پیامبر است و توجه و حمایت از کارگران نشان از اعتقاد راستین به اسلام است.

در این مراسم که با برگزاری مراسم شاد موسیقی و نمایش آغاز شده بود آیت‌الله معلمی امام جمعه، محمدی فرماندار، حسینی شهردار و اعضای شورای شهر قائمشهر حضور داشتند.

همچنین به این کارگران سبد کالایی از سوی شهرداری و شورای شهر اهدا شد.

منبع : فارس

کلیک کنید

۳ نظر

  1. واقعا باید همین کارو کرد دستشون درد نکنه

  2. دستشون درد نکنه……………………………♥

  3. دوقلوها چمازکتی

    واقعا شنبه بعد از برف و تعطیلی رو یادتونه کدوم یک از شما حاضرید ساعت ۴ صبح شنبه توی اون سرما به خاطر ماهی ۵۰۰ حقوق لحاف گرم و رو ول کنید و برید خیابون جارو بزنید …دم همسایه و کارگر شهرداری ما اقا تقی درخشان گرم (من که حاضر نبودم تا دست به آب برم) حقشون بیشتر از اینه… راستی دم عیده عیدی ما به اونا یادتون نره

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 6 = نُه

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>