آخرین خبرها
نجات دو شهروند از کابین آسانسور

نجات دو شهروند از کابین آسانسور

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی قائمشهر ، رخداد این حادثه ساعت ۱۵:۱۶ به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که ستادفرماندهی آتش نشانی ، آتش نشانان ایستگاه شهید جهانیان را به محل حادثه در خیابان مدرس ، امین۲۸  اعزام کرد.

داور رستم پور (فرمانده آتش نشانان)در این باره گفت: در هنگام رسیدن نیروهای عملیات به محل حادثه، یک ساختمان ۴ طبقه  دیده می شد که در طبقه سوم آن دو شهروند درون کابین آسانسور محبوس شده و دچار اضطراب و نگرانی زیادی شده بود.
وی ادامه داد: آتش نشانان با قطع جریان برق از تابلو برق آسانسور و آزاد کردن ترمزهای آسانسور به صورت دستی آسانسور را در طبقه سوم تراز کرده و با باز نمودن درب آن، این شهروند میانسال را نجات داده و به نگرانی وی پایان دادند.
رستم پور خاطر نشان کرد: آتش نشانان با ایمن سازی آسانسور و ارائه تذکرات ایمنی مبنی بر حضور سرویسکار آسانسور جهت برطرف کردن نقص موجود به عملیات خوپایان دادند.
کارشناسان آتش نشانی همواره به شهروندان عزیز توصیه می کنند: همواره در کابین آسانسور اکسیژن کافی برای تنفس وجود دارد، بنابراین چنانچه به هر دلیل درون کابین آسانسور محبوس شده و قادر به خارج شدن نبودید، اضطراب و نگرانی را از خود دور کرده و با حفظ خونسردی و آرامش در ابتدا همسایگان را از محبوس شدن خود مطلع و قبل ازهر گونه اقدامی با شماره تماس ۱۲۵ آتش نشانی تماس حاصل نمایید.

 (1)

 (2)

 (3)

 (4)

 

کلیک کنید

یک نظر

  1. دوقلوهای چمازکتی

    دمشون گرم منم یه بار توی اسانسور گیر افتادم ساعت۷ صبح بود البته نیم ساعت بعد اومدن منو در اوردن ترس نداره اما حوصلت سر میره و دلت می خواست یه بالش داشتی می خوابیدی توش

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


6 + = پانزده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>