آخرین خبرها
نجات معجزه آسای جوان قائمشهری ،پس از سقوط به عمق چاه ۱۵ متری

نجات معجزه آسای جوان قائمشهری ،پس از سقوط به عمق چاه ۱۵ متری

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی، با وقوع حادثه ای در خیابان کفشگرکلا عدالت یکم ،گروه نجات آتش نشانی از دو ایستگاه شهید جهانیان و شهید کلامی اعزام شدند.

رخداد حادثه در اثر بی احتیاطی جوان ۲۴ ساله ،به هنگام پرسه زدن کنار چاه درحال احداث بروز کرده وبه عمق چاه ۱۵ متری در حیاط خانه ای ویلایی واقع در این خیابان سقوط کرد.پس از مشاهده ساکنین خانه از سقوط وی ،با فریاد زدن درخواست کمک کرده که یکی از همسایگان باشماره ۱۲۵ تماس گرفته و خبر حادثه را داد. ستاد فرماندهی آتش نشانی بی درنگ گروه نجات ایستگاه شهید کلامی در خیابان صالحی مازندرانی و ایستگاه شهید جهانیان خیابان امام خمینی را به محل حادثه اعزام نمود.

آتش نشانان در کمترین زمان ممکن خود را به محل رسانده و عملیات خود را آغاز کردند.آنها با استفاده از تجهیزات خودروی نجات،وارد چاه شده و مصدوم را به بیرون انتقال دادند.خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته و این شهروند دچار مصدومیت از ناحیه کتف و کمرشد،که پس از خارج نمودن وی توسط آتش نشانان با آمبولانس اورژانس به مرکز درمانی انتقال یافت.

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

| روابط عمومی | جمعه, ۲۷ دی ۱۳۹۲

کلیک کنید

۲ نظر

  1. ali farhadi ya kaftar chahi?

  2. خود مصدوم را دیدم می گفت چاه ۱۲ متر بود

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 5 = یازده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>