آخرین خبرها
نجات معجزه آسای یک زن از عمق چاه در افراکتی قائمشهر

نجات معجزه آسای یک زن از عمق چاه در افراکتی قائمشهر

قائم خبر:زن جوانی که به عمق یک چاه سقوط کرده بود به طرز معجزه آسایی نجات یافت.

به گزارش خبرگزاری آریا،این حادثه هنگامی رخ داد که این زن در حال قدم زدن در اطراف چاه بود که ناگهان زیر پایش خالی شده و به داخل چاه افتاد. بنابر این گزارش،  اوایل اسفند بود که با تماس اهالی روستای افراکتی قائمشهر، امدادگران گروه نجات ایستگاه شهید باخیره در جریان ماجرای سقوط یک زن جوان به داخل چاه قرار گرفتند.

حادثه بر اثر بی احتیاطی زن صاحبخانه و پرسه زدن در اطراف چاه حفر شده در حیاط خانه رخ داده بود. ساکنان خانه که از این رخداد وحشت‌زده شده بودند بلافاصله آتش‌نشانان را در جریان موضوع قرار داده بودند. امدادگران آتش‌نشانی بلافاصله بعد از حضور در محل حادثه با به کارگیری تجهیزات امدادچاه شروع به خارج کردن زن مصدوم کردند. پس از بیرون آوردن زن جوان از عمق چاه و معاینات صورت گرفته مشخص شد وی از چند ناحیه پا دچار شکستگی و جراحت شده است. مصدوم حادثه برای درمان و معاینات بیشتر به بیمارستان انتقال داده شد.

IMG_۲۰۱۵۰۲۲۷_۱۶۳۴۴۲

IMG_۲۰۱۵۰۲۲۷_۱۶۳۴۴۹

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


چهار + 4 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>