آخرین خبرها

نجات گاو یک تنی از قعر چاه در چماز کتی قائمشهر

قائم خبر :ساعت ۱۲:۰۳ دقیقه روز جمعه هجدهم اردیبهشت ماه با وقوع حادثه ای در روستای چمازکتی آتش نشانان ایستگاه شهید جهانیان اعزام شدند. رخداد حادثه در یکی از خانه های مسکونی این روستا و در محل نگهداری دام بروز کرده و یک راس گاو هنگامی که در طویله نگهداری می شد با پرسه زدن روی چاه موجود در طویله و شکسته شدن درپوش آن حیوان زبان بسته ناگهان به داخل چاه سقوط کرد و به دلیل وزن زیاد حیوان که آبستن هم بوده و نیز فضای کم برای اجرای عملیات امداد ونجات ،حاکی از ماموریت دشوار برای گروه نجات و آتش نشانان بود. ساکنین خانه پس از بروز حادثه باآتش نشانی تماس گرفته و درخواست کمک نمودند.

گروه نجات پس از رسیدن به محل حادثه با بررسی محل حادثه به چگونگی اجرای عملیات امدادو نجات با استفاده از تجهیزات امدادچاه پرداخته وبا بکارگیری از جرثقیل و تجهیزات امداد چاه این حیوان یک تنی را از چاه بیرون آورده و در کمال ناباوری اهالی محل، حیوان پس از رها شدن از چاه بر روی پای خود ایستاده و پس از چند دقیقه به راه افتاد.آتش نشانان پس از دوساعت عملیات به ماموریت خود پایان داده و به ایستگاه خود بازگشتند.

DSCN0909

DSCN0908

DSCN0919

DSCN0944

DSCN0925

DSCN0932

DSCN0936

DSCN0950

DSCN0951

DSCN0954

DSCN0976

DSCN0974

DSCN0983


دیدگاه‌ها

XML دیدگاه ها: RSS | Atom
کلیک کنید

۲ نظر

  1. با سلام و خسته نباشید به پرسنل زحمت آتش نشانی قائم شهر که به موقع و با تلاش و فداکارانه فعالیت می کنند با تشکر

  2. حضور آقای کیانوش
    رییس آتش نشانی تو اکثر حوادث برام جالبه
    خیلی فعاله
    از یکی از دوست های خبرنگارم که رفت خدمتش شنیدم
    سخت دنبال خودروی نردبان دار و احداث ایستگاههای جدیده

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 7 = شانزده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>