آخرین خبرها
نزاع دست جمعی باسلاح گرم در قائمشهر

نزاع دست جمعی باسلاح گرم در قائمشهر

 در روستای کلاگرمحله قائم‌شهر بین اراذل و اوباش درگیری مسلحانه صورت گرفت که با حضور نیروی انتظامی ۱۳ نفر در این درگیری دستگیر شدند.

قائم خبر: نزاع دست جمعی بامداد امروز در یکی از روستاهای اطراف شهرستان قائمشهر در مازندران با ورود به موقع نیروی انتظامی و دستگیری ۱۳ متهم این غائله ختم به خیر شد.

به گزارش روز یکشنبه از پایگاه خبری پلیس، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قائمشهر اظهارکرد : در ساعت ۲و ۲۵دقیقه شب گذشته در پی کسب خبری از مرکز فوریت های ۱۱۰مبنی بر نزاع و درگیری به همراه تیراندازی با سلاح شکاری در یکی از روستاهای حومه این شهرستان، ماموران انتظامی این فرماندهی سریعا به محل حادثه عزیمت کردند.

سرهنگ محمد علی اتباع طبری اظهارکرد : ماموران پلیس امنیت عمومی با همکاری دیگر عوامل انتظامی با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند،چند جوان که حالت عادی نداشتند ؛ ضمن درگیری با ‘ الف – ج’ با استفاده از سلاح شکاری به سمت وی و نفر چند نفر دیگر تیراندازی کردند.

وی اضافه کرد :ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان قائمشهر در عملیات ضربتی با شناسایی عوامل حادثه هر ۱۳ نفر عامل نزاع را با کشف سلاح شکاری در منزل یکی از متهمان دستگیر کردند و تحویل مراجع قضایی دادند.

به گفته سرهنگ طبری پنج متهم اصلی این پرونده پس از سیر مراحل قانونی با صدور قرار روانه زندان شدند.

کلیک کنید

۳ نظر

  1. با تشکر از نیروی انتظامی .لطفا خواهشا با شدت با تمام کسانی که درگیری شرکت داشتند برخورد کنید و فقط یکنفر که تیراندازی کرد را مجازات نکنید

  2. تشکر از برادران نیروی انتظامی

  3. ؟؟//////……..

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


نُه − 8 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>