آخرین خبرها

نساجی به پلی آف امیدوار شد

قائم خبر:تیم فوتبال نساجی مازندران مقابل نیروی زمینی تهران به برتری دست یافت.

از هفته بیستم لیگ دسته اول فوتبال کشور، عصر امروز تیم نساجی مازندران در ورزشگاه نزاجای تهران و در مقابل دیدگان حدود ۸۰۰ هوادار متعصب خود مقابل نیروی زمینی با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسید.

گل های نساجی مازندران در این دیدار را امیرحسین طاحونی و مصطفی نوربخش به ترتیب در دقایق ۲۰ و ۹۲ به ثمر رساندند. تک گل نیروی زمینی نیز در دقیقه ۳۷ توسط سعید صادقی از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.

در دقیقه ۲۰ مسابقه، پنالتی شاهین مجیدی پس از دفع دروازه بان نیروی زمینی به تیرک دروازه این تیم برخورد کرد و امیرحسین طاحونی با تیزهوشی در ریباند توانست گل اول نساجی چی ها را وارد دروازه کند.

دومین گلتیم نساجی نیز در دومین دقیقه از وقت های تلف شده نیمه دوم روی شوت سرکش مصطفی نوربخش از فاصله ۳۵ متری وارد دروازه میزبان تهرانی شد.

نساجی بااین پیروزی درجایگاه سوم قرار گرفت وبا توجه بازی سختی که مس برابر فولاد در اهواز دارد ،به حضور در پلی آف امیدوار شد.

۱ – فولاد اهواز   ۳۹

۲ – مس کرمان   ۳۵

۳  - نساجی        ۳۲

همچنین  برنامه دو هفته پایانی تیمهای مدعی به این صورت می باشد.

نساجی  —– تربیت نوین یزد

فولاد اهواز—-مس کرمان

****

گیتی پسند——نساجی

مس کرمان—-آلومنیوم

گچساران—–فولاد اهواز

 

 

 

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


سه + 4 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>