آخرین خبرها
نساجی مازندران هم دروازبانش را به پرسپولیس نداد

نساجی مازندران هم دروازبانش را به پرسپولیس نداد

نساجی مازندران با انتقال سعید ابراهیم پور دروازبان اول خود به تیم پایتخت نشین پرسپولیس مخالفت کرد و این دروازبان نیم فصل دوم نیز در قائمشهر ماندنی شد.

مدیر رسانه ای باشگاه نساجی مازندران روز یکشنبه رایزنی پرسپولیسی ها برای در اختیار گرفتن دروازبان این تیم را تائید کرد ولی گفت که باشگاه با انتقال ابراهیم پور مخالفت کرده است.

سعید ستاری به خبرنگار ایرنا گفت : سعید ابراهیم پور با باشگاه نساجی مازندران قرارداد دارد و همچنان نیز در این فصل از رقابت ها در خدمت این تیم خواهد بود .

این دومین باری است که نساجی مازندران با درخواست مدیران پرسپولیس برای انتقال سعید ابراهیم پور به آن تیم مخالفت می کند.

گفته می شود پرسپولیس برای به خدمت گرفتن ابراهیم پور حدود پنج میلیارد ریال به باشگاه نساجی پیشنهاد داده است ولی مسئولان باشگاه باز هم برای دست کشیدن از دروازبان اولشان متقاعد نشدند.

مسئولان تیم پرسپولیس تهران به علت مشکل قضایی سوشا مکانی دروازبان اول این تیم و انتقال ایمان صادقی دروازبان دومشان به تیم خونه به خونه بابل در تکاپو برای جذب یک دروازبان جایگزین هستند.

پیش از این پرسپولیسی ها برای به خدمت گرفتن بیرانوند از تیم نفت تهران تلاش داشتند ولی ناکام ماندند.

تیم نساجی مازندران هم اکنون با ۲۸ امتیاز در رده ششم جدول رقابت های فوتبال دسته اول جام آزادگان قرار دارد و با به خدمت گرفتن شش بازیکن به نظر می رسد عزم خود را برای صعود به لیگ برتر جزم کرده است .

براساس دستورالعمل فدراسیون فوتبال سه تیم از رقابت های لیگ دسته اول جام آزادگان به لیگ برتر صعود می کنند که تاکنون شانس تیم های فجر سپاسی شیراز، پیکان تهران، مس کرمان و خونه به خونه بابل که تا پایان نیم فصل در صدر جدول قرار دارند، بیش از سایر تیم هاست.

تیم خونه به خونه بابل برای نیم فصل دوم رقابت ها و صعود به لیگ برتر سه بازیکن لیگ برتری را به خدمت گرفت که ایمان صادقی دروازبان تیم پرسپولیس از جمله آنان است .

nasaji-golgohar (2)

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


هفت × = 21

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>