آخرین خبرها
نصب نیوجرسی در جاده نظامی قائمشهر

نصب نیوجرسی در جاده نظامی قائمشهر

 قائم خبر: به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران ‘ سید محمد نظری ‘ روز سه شنبه با بیان این مطلب گفت: ایمن سازی محورهای اصلی ، فرعی ، روستایی یکی از برنامه های مهم و اساسی اداره کل بوده که به جهت جلوگیری از بروز حوادث ناگوار جاده ای و حفظ جان مردم شریف در سفرها و رانندگی انجام می گیرد.

وی تصریح نمود: از این رو این اداره کل در راستای ارتقاء ایمنی محورها ، اقدامات گسترده ای را در دستور کار داشته که نصب نیوجرسی در سطح محورهای استان مازندران از جمله آنهاست.

نظری در خصوص محورهایی که عملیات مذکور در آنها انجام گرفته ، خاطرنشان ساخت:  محور سوادکوه به طول ۵ کیلومتر ، محور قائمشهر – جویبار به طول ۲/۵ کیلومتر از جمله محورهایی بوده که عملیات ایمن سازی در آنها صورت گرفته است.

رئیس اداره ایمنی ، ترافیک و حریم راهها راه و شهرسازی مازندران اظهار داشت : به زودی عملیات اجرایی نصب نیوجرسی به طول ۳/۵ کیلومتر در محور ارتباطی جاده نظامی قائمشهر شروع می شود.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


− 1 = یک

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>