آخرین خبرها
نمایشگاه آثار اساتید خوشنویسی کشور در قائمشهر گشایش یافت

نمایشگاه آثار اساتید خوشنویسی کشور در قائمشهر گشایش یافت

آرمان فتحی ،رئیس انجمن خوش نویسان قائمشهر ظهر امروز در حاشیه برگزاری مراسم افتتاح نمایشگاه در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در قائمشهر اظهار داشت: در این نمایشگاه ۱۵۰ اثر خوش‌نویسی اساتید و هنرمندان برجسته خط مازندران، قائمشهر و تهران به نمایش گذاشته شد.

 وی افزود: در نمایشگاه آثار خط نستعلیق، شکسته نستعلیق و آثار جدید با عنوان نقاشی خط اساتید فرهیخته به معرض نمایش در آمده است.

 فتحی اذعان داشت: این نمایشگاه به مدت یک هفته همه روزه برای بازدید عموم دایر است و تا پایان شب روز چهارشنبه ۱۹ تیرماه جاری به نمایش در می‌آید.

 فتحی که دبیر اجرایی آیین نکوداشت استاد منوچهر اسکندری است به تلاش دو ساله این انجمن و اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی قائمشهر برای برگزاری این مراسم اشاره کرد.

 وی افزود: از سوی نخبگان و هنرمندان رشته‌های مختلف کشور و استان استقبال بی‌نظیری از مراسم به عمل آمد و این به علت ارتباط گسترده و مداوم و متعهدانه استاد اسکندری با هنرمندان این دیار بود که امروز پاسداشت از این استاد گرانقدر چنین زیبا به ثمر نشست.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 3 = پنج

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>