آخرین خبرها
نمایشگاه آثار نقاشی هنرمند زبردست قائمشهری

نمایشگاه آثار نقاشی هنرمند زبردست قائمشهری

قائم خبر- بهزاد مرزوغی: به همت گالری ارغوان ،نمایشگاه آثار نقاشی فرازمند قبادی که منتخب آثار از سالهای ۷۶ الی ۹۴ بود افتتاح شد.این نمایشگاه همه روزه از تاریخ ۹۴/۱۰/۳ الی ۹۴/۱۰/۸ از ساعت ۱۰ الی ۱۲  و ۱۵ الی ۱۷ در گالری ارغوان واقع در : قائمشهر_خیابان تهران _ پاساژرنجبر _بالای بانک صادرات _ واحد ۲۰۶ برگزار می شود.

آشنایی با هنرمند بین المللی قائمشهر،فرازمند قبادی

gallery-arghavan (1) gallery-arghavan (2) gallery-arghavan (3) gallery-arghavan (4) gallery-arghavan (5) gallery-arghavan (6) gallery-arghavan (7) gallery-arghavan (8) gallery-arghavan (9) gallery-arghavan (10)

کلیک کنید

۲ نظر

  1. با سلام،قبل از هر چیز باید به سایت وزین قائم خبر،دست مریزاد گفت و دست تمامی کسانی که در عرصه ی علم،فرهنگ ، هنر و ورزش در جهت اعتلای نام ایران و شهر عزیزمان تلاش می کنند،بوسه زد که افتخار شهرمان هستند.

  2. با تشکر از اطلاع رسانی سایت قائم خبر

    کاش فقط برگزارکنندگان، مدت این نمایشگاه را قدری طولانی تر برنامه ریزی می کردند که قائمشهریهای مقیم شهرهای دیگر هم که هر یکی دو هفته یکبار به زادگاهشون سر می زننند، هم فرصت پیدا می کردند تا از این آثار هنری زیبا و ارزشمند بازدید نمایند…

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


1 × = هفت

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>