آخرین خبرها
نمایشگاه طراحی و نقاشی در آموزشگاه ارغوان+تصاویر

نمایشگاه طراحی و نقاشی در آموزشگاه ارغوان+تصاویر

قائم خبر – میلاد اکبری: این نمایشگاه مشتمل بر ۵۸ اثر طراحی و نقاشی از هنرجویان این آموزشگاه زیر نظر استاد فرازمند قبادی می باشد.

هنرجویان:

خانم ها ذلیخا توکلی،فرناز رکنی،کیمیا فرهاد پور

آقایان سپهر کیانیان ، هانی جهانبخش،احمدررضا درزی،علی رحمتی

طراحی ها با تکنیک: مداد – ذعال – خودکار – راپید

تعدادی از نقاشی ها با تکنیک رنگ و روغن انجام گرفته است.

این نمایشگاه با هدف تشویق نوجوانان و جوانان این شهر به انجام امور هنری برگزار گردید و نمایانگر زحمات و تلاش این هنرمندان آینده می باشد.

نمایشگاه طراحی و نقاشی در آموزشگاه ارغوان از ۱۳۹۵/۰۴/۳۱ الی ۱۳۹۵/۰۵/۰۷ همه روزه از ساعت ۱۷ الی ۲۰ در طبقه فوقانی پاساژ رنجبر خیابان تهران برگزار می گردد.

با آرزوی حمایت های معنوی نهادها و ارگان های دولتی بخصوص اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت رشد و اشاعه و فرهنگ و هنر این مرز و بوم

آشنایی با آقای فرازمند قبادی قادیکلایی

namayeshgah (1) namayeshgah (2) namayeshgah (3) namayeshgah (4) namayeshgah (5) namayeshgah (6) namayeshgah (7) namayeshgah (8) namayeshgah (9) namayeshgah (11) namayeshgah (12) namayeshgah (13) namayeshgah (14) namayeshgah (15) namayeshgah (16) namayeshgah (17)

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


− چهار = 5

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>