آخرین خبرها
نگهبانان محلات درقائمشهر عاملان پیشگیری ازجرائم می شوند

نگهبانان محلات درقائمشهر عاملان پیشگیری ازجرائم می شوند

قائم خبر:فرمانده جدید انتظامی شهرستان قائمهشهر با بیان اینکه تا پایان خرداد ماه تمامی نقاط جرم خیز و حساس شهرستان قائمشهر شناسایی می شود، گفت: نگهبان و پلیس محلات یکی از راهبردهای اساسی در پیشگیری از جرائم به ویژه سرقت است.

سرهنگ محمد علی اتباعی طبری روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا ، بر لزوم همکاری مردم در ایجاد امنیت محلات تاکید کرد و افزود: امروز پیشگیری هر گونه جرم در منازل و خانواده ها باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه در تمامی پاساژهای شهر قائمشهر نگهبان انتظامی مستقر خواهندشد، اظهار داشت: با استقرار نگهبانان در محلات مختلف شهری خیال شهروندان راحت خواهد بود.

اتباعی طبری از آمادگی فرماندهی انتظامی شهرستان قائمشهر در پذیرش شبانه روزی شهروندان خبر داد و ادامه داد: ملاقات عمومی مسوولان انتظامی با مردم منوط به روز سه شنبه های هرهفته نیست و هر کسی در هر زمانی می تواند با مراجعه به مقر با فرماندهی و دیگر مسوولان ملاقات کند.

به گزارش ایرنا، سرهنگ اتباعی که عنوان فرمانده انتظامی شهرستان چالوس را بر عهده داشته است، هفته جاری با حکم سردار جعفری نسب به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان قائمشهر منصوب شد.

کلیک کنید

یک نظر

  1. جناب سرهنگ قدمی کجارفت؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


− 1 = پنج

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>