آخرین خبرها
هشدار به شرکت برق قائمشهر

هشدار به شرکت برق قائمشهر

قائم خبر – عباس ناساری: حدود یکی دو ماه پیش به یکی از مسئولان شرکت توزیع برق شهرستان قائمشهر تلفی عرض کرده بودیم که وضعیت تیرک برق واقع در جنب امام زاده حمزه درست مقابل عبور قائم محله حالت بسیار خطرناکی به خود گرفته و بیم هر حادثه ای می رود ولی گویا مسئول مربوطه به عرایض ما توجه ای ننمود وهمچنان تیرک برق مربوطه در مکان خود پا برجا باقی مانده است ، خوب گویا از نظر آقایان مسئول در شرکت برق قائمشهر چنین بنظر می رسد که میله گردهای پایه این تیر برق توان ومقاومت ایستادگی تا سالهای بعد را داراست !!!

اگر چنین است قضاوت را به عهده شما مردم واگذار می کنیم ، ولی ما هشدار خود را به مسئولان شرکت برق قائمشهر از این طریق اعلام می کنیم ، تا شاید یکی پا پیش بگذارد و در رفع این معضل بکوشد.

DSCF0887 +

 

کلیک کنید

یک نظر

  1. بی مبالاتی و بی مسئولیتی مسئولان شهری را می رساند.ما ایرانیها عادت کردیم اول یه اتفاقی روی بده بعد به فکر چاره بیوفتیم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


− 1 = هفت

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>