آخرین خبرها
هفت پایگاه هلال احمر قائمشهر به مسافران نوروزی خدمات می دهد

هفت پایگاه هلال احمر قائمشهر به مسافران نوروزی خدمات می دهد

  قائم خبر: علی مختاری فر رییس هلال احمر قائمشهر وسیمرغ : دو پایگاه از این تعداد امداد و نجات جاده ای هستند که در مسیر جاده نظامی و جاده قائمشهر به ساری استقرار یافتند و یک پایگاه امداد و نجات در شهرستان سیمرغ آماده ارائه خدمات نوروزی به مسافران است.

وی ادامه داد : اعضای آموزش دیده جمعیت هلال احمر مستقر در این پایگاه ها خدمات ایمنی و امداد و نجات را در مواقع بروز حوادث جاده ای ارائه می کنند.

رییس جمعیت هلال احمر قائمشهر و سیمرغ با اشاره به اجرای طرح ملی پایگاه سلامت و ایمنی در نوروز امسال ، گفت : همسو با اجرای این طرح ، پایگاه های سلامت و ایمنی در مسیر عبور ˈ افراقلم ˈ خیابان آیت الله صالحی مازندرانی ، خیابان بابل جنب دانشگاه آزاد اسلامی قائمشهر ، جاده قائمشهر به ساری و جاده قائمشهر به سیمرغ مستقر می شوند.

وی کنترل سلامتی مسافران با اندازه گیری رایگان فشار خون و قند خون را از فعالیت های این پایگاه ها برشمرد.

مختاری فر گفت : حدود ۲۰۰ عضو جوانان هلال احمر قائمشهر و سیمرغ در اجرای این طرح ملی همکاری می کنند.

وی همچنین از فعالیت یک واحد موتوری امداد و نجات هلال احمر در مسیر جاده قائمشهر به سوادکوه خبرداد و پیش بینی کرد در نوروز امسال روزانه بیش از ۴۰ نفر روز خدمات رسانی از سوی پایگاه های هلال احمر قائمشهر و سیمرغ انجام شود.

او دوره فعالیت نوروزی پایگاه ها و کمپ های هلال احمر را ۲۷ اسفند امسال تا ۱۵ فروردین ماه سال آینده اعلام کرد.

رییس جمعیت هلال احمر قائمشهر و سیمرغ با تاکید بر ضرورت ایجاد پایگاه ثابت امداد و نجات در جاده قائمشهر به ساری ، گفت : به علت نبود پایگاه ثابت امداد و نجات، هم اکنون ارائه خدمات سریع به مصدومان در زمان وقوع تصادفات رانندگی این محور با مشکل مواجه است.

وی از خیران و نیکوکاران خواست تا با اهدای زمین برای ساخت این پایگاه هلال احمر را در ارائه خدمت به مصدومان حوادث جاده ای یاری رسانند.

جاده قائمشهر به ساری از پرترددترین جاده های کشور و مسیر عبور تمامی مسافرانی است که از غرب کشور و جاده های مازندران قصد عزیمت به شرق کشور را دارند

کلیک کنید

یک نظر

  1. با درود به تمام خدمتگزاران بی منت کشو ر بویژه امدادگران و اعضای خدوم جمعیت هلا ل احمر قائم شهر
    بدلیل نشر این خبر سپاسگزارم .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


نُه × 4 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>