آخرین خبرها
همایش سوادکوهی های مقیم تهران

همایش سوادکوهی های مقیم تهران

قائم خبر – آرمان طالبی اتوئی: همایش سوادکوهی های مقیم تهران که در دوسال گذشته با استقبال خوبی روبه رو شد،امسال نیز با احتمال فراوان در روز ۳۰ بهمن و در تالار وزارت کشور برگزار خواهد شد.

محبوب قبادیان از مسئولان استان مازندران نیز خواست از انجمن‌های مازندرانی که در تهران در زمینه فرهنگ و زبان تبری فعالیت می‌کنند، کمک کنند و بودجه‌ای را برای این کار اختصاص بدهند.

وی گفت: اگر مدیران مازندران دلسوز فرهنگ و زبان استان خود هستند، ما و انجمن‌های مازندرانی مقیم تهران مثل انجمن تلارپه، انجمن بابلی‌های مقیم تهران، موسسه فرهنگی هنری پارپیرار و دیگر نهادهای مردمی مازندران نیز هدفی جز اشاعه فرهنگ و زبان خود نداریم، به همین دلیل انتظار داریم که آنها نیز به این انجمن‌ها یاری کنند.

رئیس باشگاه فرهنگی ورزشی صدرای زیراب با بیان این‌که طبق آمارهای غیر رسمی نزدیک به یک میلیون مازندرانی در تهران زندگی می‌کنند، از نمایندگان مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی نیز خواست از یاری به مازندرانی‌های مقیم تهران کوتاهی نکنند.

ضمنا بلیط فروشی نیز از طریق سایت خواهد بود و نرخ بلیط هم.صدهزار ریال،دویست هزار ریال و سیصدهزار ریال میباشد. زمان فروش هم متعاقباً اعلام خواهد شد.

 

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


− سه = 1

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>