آخرین خبرها

همایش “فردای روشن” در قائم شهر

عصر امروز، اولین همایش مشترک حزب اسلامی کار و خانه کارگر مازندران با حضور آیت الله معلمی (نماینده مازندران در مجلس خبرگان)،علیرضا یونسی(معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران)،مهدی محمدی(فرماندار قائمشهر)،رضا گرزین (رئیس فنی وحرفه ای استان مازندران)،سعید میرزایی (رئیس شورای شهر قائمشهر) و … در سالن سرداران قائمشهر برگزار گردید.

 نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت : ۱۲ و ۲۲ بهمن روز قدرت نمائی الهی است .

به گزارش مازنی خبر ، آیت الله علی معلمی عصر امروز (دوشنبه) در همایش “فردای روشن” که توسط حزب اسلامی کار و خانه کارگر مازندران در قائم شهر برگزار شده بود ، افزود : امام راحل (ره) با دستان خالی ولی با منطق به حق و سخنان دلنشین توانستند نظام جمهوری اسلامی را بنیانگذاری کنند.

وی ادامه داد : سخنان امام راحل (ره) چون خدائی بود ، جاذبه داشت .

امام جمعه شهرستان قائم شهر با تاکید بر اینکه شهدا با انگیزه الهی و با اعتقاد به امامت و ولایت جان خود را گذاشتند تا نظام جمهوری اسلامی پایدار بماند ، اظهار داشت : حضور پرشور مردم در راهپیمائی ۲۲ بهمن و انتخابات ۷ اسفند باعث پایداری و تداوم انقلاب اسلامی خواهد شد.

در ادامه ، معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران نیز گفت : مردم افرادی شجاع ، مدیر ، متخصص و دلسوز را به عنوان نماینده خود در مجلس شورای اسلامی انتخاب کنند .

به گزارش مازنی خبر ، علیرضا یونسی در همایش “فردای روشن” با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران بر خلاف دیگر انقلاب های دنیا ، چند بعدی بود ، افزود :  بالای ۵۶درصد شعارهای انقلابی مردم در سال ۵۷ ، شعارهای فرهنگی بوده است.

وی ادامه داد : قدرت نظام جمهوری اسلامی در طول ۳۷ سال اخیر باعث شد تا کشورمان در مقاطع حساس مانند ۸ سال جنگ تحمیلی و یا مذاکرات هسته ای به موفقیت دست یابد.

یونسی با بیان اینکه تیم مذاکره کننده هسته ای دولت تدبیر و امید در سایه حمایت مقام معظم رهبری ، درایت دکتر روحانی و پشتوانه مردمی در موضوع برجام به موفقیت رسیده است ، اظهار داشت  : خداوند بزرگ در طول انقلاب اسلامی ، به مردم و نظام لطف بسیاری داشته است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران ضمن دعوت مردم به حضور پرشور در راهپیمائی ۲۲ بهمن و انتخابات ۷ اسفند ، افزود :  مردم کشورمان نیاز به آرامش و امنیت دارند که امیدواریم در سال ۹۵ و با توجه به اجرائی شدن برجام ، به آن دست یابیم.

دبیر اجرلئی خانه کارگر مازندران گفت : کارگران همراه و همسو با دیگر اقشار ملت ، دهه فجر را به بهترین نحو گرامی می دارند .

به گزارش مازنی خبر ؛ نصرالله دریابیگی در همایش “فردای روشن” با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدای انقلاب اسلامی افزود : بر خود وظیفه می دانیم از انقلاب اسلامی پاسداری کنیم.

وی ادامه داد : موفقیت دولتمردان تدبیر و امید در موضوع برجام یکی دیگر از دستاوردهای بزرگ نظام جمهوری اسلامی است .

دبیر اجرائی خانه کارگر مازندران با تاکید بر اینکه کارگران با حضور پرشور در راهپیمائی ۲۲ بهمن و انتخابات ۷ اسفند بار دیگر وفاداری خود را به نظام و انقلاب ثابت خواهند کرد ، اظهار داشت :  خصوصی سازی در دولت قبل بدترین آسیب ها را به کارگران مازندران زده است لذا از مجلس آینده انتظار می رود به دولت یازدهم کمک کند تا عدالت اجتماعی در کشور تحقق یابد .

در ادامه ، دبیر حزب اسلامی کار مازندران نیز گفت :  قانونمندی و شفافیت از اصول اساسی فعالیت های حزب اسلامی کار است .

به گزارش مازنی خبر ، سعید میرزائی کوتنائی ضمن تبریک دهه مبارک فجر در همایش “فردای روشن” افزود :  شهدا در جهت اعتلای نظام و کشور ، جان خود را گذاشتند لذا باید به بهترین نحو راه آنها را ادامه دهیم.

وی با اشاره به نقش رهبر معظم انقلاب و آیت الله هاشمی رفسنجانی در همراهی با امام راحل (ره) و موفقیت های نظام جمهوری اسلامی ، اظهار داشت :  در سال های اخیر مشکلات اقتصادی فراوانی برای مردم به وجود آمد که با درایتمندی تیم مذاکره کننده هسته ای برجام اجرائی شد تا در آینده شاهد رونق اقتصادی در کشور باشیم .

میرزائی ادامه داد :  حذف کامل تحریم ها با حمایت مقام معظم رهبری ، درایت دولتمردان تدبیر و امید و همراهی و ایستادگی مردم انجام شده است.

دبیر حزب اسلامی کار مازندران با تاکید بر اینکه اصلاح طلبان قشر عظیمی از جامعه هستند ، افزود : عده ای تلاش می کنند تا اصلاح طلبان را از انقلاب و نظام حذف کنند ولی بدانند این موضوع هیچ وقت تحقق نمی یابد چون اصلاح طلبان یادگاران و دلسوزان نظام جمهوری اسلامی هستند.

وی با دعوت مردم به حضور در راهپیمائی ۲۲ بهمن و انتخابات ۷ اسفند ، اظهار داشت :  مجلس شورای اسلامی در راس امور است لذا اگر مجلسی غیرهمسو با دولت بر سر کار بیاید ، بیشتر توان و انرژی مملکت صرف دعوای بین دولت و مجلس خواهد شد.

میرزائی با بیان اینکه آنهائی که به منش اصلاح طلبی اعتقاد دارند در راستای موفقیت نظام گام بر می دارند ، تصریح کرد :  با حضوری اثر بخش در انتخابات ۷ اسفند ، به دنبال رقم زدن “فردایی روشن” برای کشور هستیم .

IMG_0285IMG_0287IMG_0286IMG_0289IMG_0295IMG_0298

کلیک کنید

یک نظر

  1. و در ادامه رشید بابازاده عمویادگار به اجرای برنامه پرداختند اینو گفتم تا خبر تون تکمیل شه
    اگه خبرنگار میخواین در خدمتم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


7 × = بیست هشت

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>