آخرین خبرها
حریق مغازه و واژگونی تانکر سوخت در زیرگذر میدان امام + تصاویر

حریق مغازه و واژگونی تانکر سوخت در زیرگذر میدان امام + تصاویر

پیرو اطلاع تلفنی شهروندان به سامانه ۱۲۵ بابل مبنی بر وقوع حریق در یک مغازه تعویض روغن واقع در جاده بابل – قائم شهر و سرایت آن به مغازه های مجاور، پس از اعلام درخواست کمک سازمان آتش نشانی بابل ،آتش نشانان قائم شهر به هریکنده بابل اعزام شدند.

این افراد در صحنه مشاهده کردند که حریق از مغازه تعویض روغن شروع شده و در حال سرایت به سه مغازه و یک منزل مسکونی مجاور آن است که با توجه به وسعت دامنه حریق، آتش نشانان کار سختی برای مقابله با شعله های آتش داشتند.

وسعت حریق به حدی بود که دو اکیپ عملیاتی از آتش نشانی قائم شهر و امیرکلا جهت کمک به آتش نشانان بابلی به محل اعزام شدند که دراین حادثه، ۳۵ آتش نشان روزه دار با بیش از سه ساعت تلاش بی وقفه در گرما و دود شدید توانستند حریق را به طور کامل مهار کنند.

همچنین گفتنی است آتش نشانان قائمشهر به چند عملیات اطفاءحریق ، امدادو نجات مانند انحراف و برخورد تانکر سوخت در زیرگذر میدان امام و واژگونی خودروی وانت در خیابان تهران ولی آباد،اعزام شدند.

 

انحراف و برخورد تانکر سوخت در زیرگذر میدان امام

واژگونی خودروی وانت در ولی آباد خیابان تهران

کلیک کنید

یک نظر

  1. واقعاً سایت جالبی دارید.همه نوع خبر از شهرمون رو پوشش میدید.دست شما درد نکنه.امیدوارم همواره توی کارتون موفق و پیروز باشید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


9 + = چهارده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>