آخرین خبرها
جان‌ باختن سرنشین پراید زیر کامیون + عکس

جان‌ باختن سرنشین پراید زیر کامیون + عکس

ساعت ۷:۰۹ دقیقه روز دوشنبه هجدهم آبان ماه با وقوع تصادف مرگبار در خیابان صالحی مازندرانی گروه نجات ایستگاه شهید کلامی و شهید جهانیان اعزام شدند.

وقوع حادثه بر اثر بی احتیاطی و عدم کنترل خودرو توسط راننده کامیون بروز کرده و هنگامی که از سمت جاده شیرگاه به سمت قائم شهر در حال گذر بود در خیابان صالحی مازندرانی البرز۹۸ (کوچه آرش) پس از برخورد با یک دستگاه پراید ،به سمت بلوار وسط خیابان منحرف گردید و بعدآن بر روی یک دستگاه پراید دیگر واژگون شد.

کامیون با بار خود به صورت کامل بر روی پراید مستقر شد و در اثر این حادثه راننده جوان پراید جان خود را از دست داد.گروه نجات پس از ایمن سازی محیط، با استفاده از جرثقیل کامیون را از روی پراید جابه جا کردند.آتش نشانان با استفاده از وینچ خودروی نجات پراید مچاله شده را از زیر کامیون بیرون کشیده وپس از برش سقف پراید جسد راننده را از خودرو بیرون آورده و به عوامل اورژانس سپردند.

DSCN3268

DSCN3269

 DSCN3273

IMG_1526

IMG_1532

IMG_1533

IMG_1535

IMG_1557

کلیک کنید

۳ نظر

  1. ادمین جان، نظرم رو چاپ نکردی… چیه… خوشت نیومد؟
    شاید شما هم از آشنایان مسئولین سایپایی.. یا سایپا شمال… ها؟؟؟؟

  2. ادمین نظرم رو چاپ نکردی… چیه؟ خوشت نیومد؟
    شاید شما هم از آشنایان مسئولین شرکت سایپایی.. یا سایپا شمال… ها؟؟

  3. چی بگیم؟؟ والا؟؟؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


7 − = پنج

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>