آخرین خبرها
واژگونی یک دستگاه لودر در اثر برخورد با کامیون در جاده قائمشهر – بابل

واژگونی یک دستگاه لودر در اثر برخورد با کامیون در جاده قائمشهر – بابل

قائم خبر:ساعت ۱۲:۰۵ دقیقه روز جمعه یازدهم دی ماه برخورد یک دستگاه کامیون با لودر در جاده بابل موجب تصادف چند دستگاه خودرو و واژگونی لودر گردید.

یک دستگاه کامیون در حال گذر در جاده بابل در اثر بی احتیاطی با لودر در حال حرکت برخورد نمود و در اثر این برخورد لودر واژگون گردید .همزمان یک دستگاه وانت نیسان و سواری ال نود به کامیون برخورد کردند و موجب خسارت مالی شدند.

خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت.آتش نشانان بلافاصله پس از ایمن سازی محیط ،با بکسل کردن نیسان اقدام به رها سازی وانت کرده و پس از آن با استفاده از جرثقیل لودر را جابجا کرده و به حاشیه جاده انتقال دادند.

آتش نشانان با استفاده از پوشال و ماسه بادی سطح جاده که به روغن و گازوئیل آغشته شده بود را پوشانده تا از وقوع حوادث احتمالی بعدی جلوگیری کنند.ماموریت آتش نشانان یک ساعت و نیم به طول انجامید و پس از جابجایی خودروها و انتقال مصدومان به ماموریت خود پایان دادند.

DSCN4067

DSCN4069

DSCN4071

DSCN4073

DSCN4074

DSCN4077

 

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


هشت − = 6

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>