آخرین خبرها
ورزشگاه پنج هزار نفری شهرستان سیمرغ امروز گشایش یافت

ورزشگاه پنج هزار نفری شهرستان سیمرغ امروز گشایش یافت

قائم خبر:ین ورزشگاه که سومین ورزشگاه پنج هزار نفری کشور به شمار می رود امروز و همزمان با سفر رییس جمهوری و هیات دولت به استان مازندران گشایش یافت

در مراسم گشایش این ورزشگاه رضا صالحی امیری رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی به همراه مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی حضور داشتند .

ساخت این ورزشگاه از سال ۸۶ از سوی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در فضایی به مساحت ۱۶ هزار متر مربع فضای باز و ۱۰۰۰ متر فضای سرپوشیده و اعتباری معادل ۱۱۰ میلیارد ریال آغاز شده است .

این ورزشگاه دارای سه پارکینگ مجزا با ورودی های جداگانه ، چهار رختکن با تمامی امکانات ، سالن تمرینی ، سونای خشک و سیستم روشنایی با توان حداقل ۸۰۰ لوکس است .

مصطفی مدبر مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در مراسم گشایش این ورزشگاه گفت : از میان ۲۸۵ طرح نیمه تمام مربوط به این شرکت تاکنون بیش از ۵۰ طرح را مورد بهره برداری قرار گرفته است .

به گفته وی ورزشگاه ۱۵ هزار نفری که از سوی این شرکت تکمیل و آماده بهره برداری شده است در سفر آتی دولت یازدهم به استان مازندران افتتاح خواهد شد.

هفته تربیت بدنی امسال به مناسب تقارن با ماه محرم یک هفته زودتر و از ۲۰ تا ۲۶ مهرماه برگزار می شود .

3

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


9 + = سیزده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>