آخرین خبرها
ورود مار به منزل مسکونی ،آتش زدن عمدی خودروی ۲۰۶ و نجات سگ بی پناه از دال بتنی

ورود مار به منزل مسکونی ،آتش زدن عمدی خودروی ۲۰۶ و نجات سگ بی پناه از دال بتنی

قائم خبر:

به گزارش روابط عمومی سازمان اتش نشانی قائم شهر، در ساعت ۱۲:۵۰ روز شنبه پانزدهم خرداد ماه سال جاری  طی تماس تلفنی یکی از شهروندان مبنی بر وجود مار در یک واحد مسکونی ، ستاد فرماندهی آتش نشانان ایستگاه شهید جهانیان را به محل حادثه اعزام کردند.

مامورین پس از رسیدن به محل حادثه و با استفاده از تجهیزات و دستگاه مارگیر اقدام به گرفتن مار سمی نمودند . این حادثه در خیابان جمنان اتفاق افتاد  که خوشبختانه مصدومی در پی نداشته است . مامورین پس از برسی کامل محل و دادن توصیه های ایمنی به کار خود پایان دادند

ساعت ۰۰:۳۸ دقیقه چهارشنبه دوازدهم خرداد ماه ،پس از تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر آتش سوزی یک دستگاه ۲۰۶ در خیابان ساری ، ترک محله آزادی ۷۳ آتش نشانان دو ایستگاه اعزام شدند.

مامورین با دو خودرو به محل حادثه اعزام و قبل از رسیدن مامورین به محل حریق توسط اهالی اطفأ گردید و مامورین بعد از رسیدن و بررسی های لازم به ایمن سازی محل پرداخته و با گوشزد کردن نکات ایمنی به کار خود پایان دادند .

*******************************************

DSCN5749

************************************

در ساعت ۱۱:۱۳ روز جمعه چهاردهم خرداد ماه سال جاری طی تماس تلفنی یکی از شهروندان مبنی بر گیر افتادن سگ در دال بتنی ، ستاد فرماندهی آتش نشانان ایستگاه شهید جهانیان و شهید باخیره را به محل حادثه اعزام کردند.

مامورین پس از رسیدن به محل حادثه مشاهده نمودند سگی ما بین دیواره کانال حفاری شده محبوس شده و قادر به حرکت و بیرون آمدن نمی باشد ، بلافاصله با رعایت نکات ایمنی و با استفاده از ابزار مخصوص سگ گیری ، اقدام به خارج کردن و رهاسازی آن نموده و پس از تحویل آن به عوامل خدمات شهری به ایستگاه خود بازگشتند.

DSCN5836

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 8 = پانزده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>