آخرین خبرها

پایتخت۳ در شیرگاه کلید خورد

قائم خبر: چند روزی است که کار تولید پروژه تلویزیونی پایتخت۳ در روستای شیرچی، در نزدیکی شیرگاه سوادکوه آغاز شده است.

گروه تولید این سریال پرطرفدار که قسمت های اول و دوم آن در نوروز ۹۰ و ۹۲ پخش و بارها از شبکه های مختلف(از شنبه شب در آی فیلم)تکرار شده است، در سوادکوه مستقر شده اند و مشغول ضبط صحنه های نخست و تست بازیگران بومی هستند.

قرار بود این سریال طنز اوایل دی ماه کلید بخورد که به دلیل حضور اکبر عبدی و فرشاد گل سفیدی (تصویربردار) در سریال «معراجی ها»ی ده نمکی، این امر محقق نشد.

بر اساس این گزارش، به خاطر تداخل کاری، با اکبرعبدی قرارداد بسته نشد و او در این سریال بازی نمی کند.

گفتنی است در سری جدید سریال پایتخت، مانند قسمت دوم آن چند بازیگر مازندرانی نیز حضور دارند، از جمله مریم آقاجانی در نقش خواهر ارسطو و همسرش مهدی خادمی و نیز مبین بوی افراز در نقش پلیس که تست گریم این بازیگران انجام گرفت.

پیش بینی می‌شود بیش از ۶۰ درصد این مجموعه تلویزیونی در استان مازندران تصویربرداری شود و بسته به روند قصه، مقصد بعدی گروه مشخص می شود.

خاطر نشان می کنیم نگارش فیلمنامه پایتخت۳ را محسن تنابنده و خشایار الوند بر عهده دارند و متن سریال هنوز نهایی نشده و بسته به توانایی و پیشرفت نقش ها، مرحله به مرحله به نگارش درمی آید و ممکن است در روزهای آینده از سایر بازیگران بومی نیز در این سریال بهره گیری شود.

الهام غفوری –تهیه کننده این سریال- گفته در پایتخت ۳ شاهد سفر خانواده نقی معمولی از مازندران به ترکیه خواهیم بود.

 

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


− 3 = شش

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>