آخرین خبرها
پلیس بازی های یک زن و مرد در مجالس عروسی قائمشهر

پلیس بازی های یک زن و مرد در مجالس عروسی قائمشهر

قائم خبر:تجسس های پلیسی برای ردیابی این دو کلاهبردار فریبکار زمانی در دستور کار پلیس آگاهی قائمشهر قرار گرفت که تعدادی از فریب خوردگان از مراجـــعه های پی در پی یک زن و مرد در نقش پلیس برای دریافت پول خسته شده و ماجرا را با مأموران در میان گذاشتند.

یکی از صاحبان مجلس عروسی به مأموران گفت: در مراسم عروسی بودیم که زن جوانی با یک مرد وارد عروسی شده و با نشان دادن کارت شناسایی خود ادعا کرد از مأموران پلیس است.

وی به ظاهر و پوشش حاضران در مراسم اعتراض کرده و گفت باید تعدادی از مهمانان را با خود ببرد. ما نیز برای این که مجلس به هم نخورد و باعث ناراحتی کسی نشود، به او پول دادیم. از آن به بعد این دو زن و مرد به هر بهانه ای به خانه یا محل کار من مراجعه کرده و پول می خواهند.

مأموران که با فعالیت دو پلیس قلابی روبه رو شده بودند برای به دست آوردن ردی از دو کلاهبردار اقدام به تله گذاری کردند تا این که زن جوان در دام گرفتار شد.

کلیک کنید

یک نظر

  1. خاک بر سرشون/این کارها که دیگه قدیمی شده بود

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


− 7 = دو

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>