آخرین خبرها
پژمان جمشیدی در تیم قائمشهری+عکس

پژمان جمشیدی در تیم قائمشهری+عکس

پژمان جمشیدی بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس که چند وقت اخیر به خاطر بازی در سریال پژمان بسیار مورد توجه قرار گرفته بود حالا به جرگه مربیان پیوست و قرار است تیمی دسته اولی را هدایت کند.

از سوی مهدی پیروزرام مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس شمال پژمان جمشیدی به عنوان مربی این در ادامه رقابتهای لیگ فوتبال دسته اول کشور انتخاب شد.تا انتخاب سرمربی جدید این تیم هدایت پرسپولیس شمال همچنان بر عهده حسین ولی نژاد می باشد.

جمشیدی در دیدار اخیر پرسپولیس شمال مقابل ایرانجوان بوشهر که منجر به شکست این تیم شد هم در ورزشگاه بوشهر حاضر بود که تصاویر آن را در زیر مشاهده می کنید:

کلیک کنید

۳ نظر

  1. ایول به پژمان عزیز و دوست داشتنی با اینکه استقلالی ام

  2. گل بود به سبزه نیز آراسته شد!!!! آخه یکی بیاد به ما توضیح بده که پژمان جمشیدی اونم با یه گل ملی !! کجای ایران مربی گری کرده که میخواد اسطوره نجات تیم پرسپولیس شمال بشه؟؟!! آخه دست اندرکاران این تیم چرا صورت مساله رو پاک می کنن؟؟! تیم ۹۰ درصد رفته دست دوم اون وقت هدفشون چی بوده؟؟ کسی هست پاسخ سوالای بی جوابمونو بده؟؟؟!

  3. لطفا یک بار قائمشهریای عزیز به وبلاگ زیر بیاین qaemshahrfarda.blogfa.com

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× یک = 7

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>