آخرین خبرها
پیکر یکی از جان باختگان فاجعه منا در قائمشهر تشییع شد

پیکر یکی از جان باختگان فاجعه منا در قائمشهر تشییع شد

قائم خبر: پیکر محمدرضا فروزان یکی از حاجیان قائمشهری جان باخته در فاجعه منا امروز ( پنجشنبه)با حضور اقشار مختلف مردم تشییع و به خاک سپرده شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ،مراسم قرائت زیارت عاشوراء و وداع با پیکر حاج فروزان در محوطه حسینیه عاشقان ثارالله برگزار و پس از آن با حضور مردم مراسم تشییع برگزار شد .

پیکر این جان باخته در منا بر دستان مردم از حسینیه عاشقان ثارالله به سمت میدان طالقانی این شهر تشییع و پس از انتقال به زادگاه ش روستای حاجی ارزلو قائمشهر به خاک سپرده شد.

مرحوم حاج محمد رضا فروزان که سمت معاون طرح و توسعه شرکت سهامی آب منطقه ای استان مازندران را داشت در مدت ۲۶ سال خدمت خود در حوزه آب منطقه ای مازندران خدمات شایسته ای را از خود بجا گذاشت.

در آیین تشییع پیکر مرحوم حاجی فروزان ، مدیر آب منطقه ای مازندران ،امام جمعه و فرماندار قائمشهر جمعی از مسئولان و خانواده های معظم شهدا حضور داشتند .

در فاجعه رمی جمرات در منا که دوم مهرماه سال جاری رخ داد ۴۶۴ حاجی ایرانی جانشان را از دست دادند که ۴۸ زایر مازندرانی و از این تعداد ۲۵ زائر قائمشهری بودند.

تاکنون پیکر۱۸ زائرقائمشهری جان باخته فاجعه منا پس از انتقال به کشوردر این شهرستان تشییع شد.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ 3 = دوازده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>