آخرین خبرها
چند رول چمن امروز سه شنبه در شهید وطنی پهن شد

چند رول چمن امروز سه شنبه در شهید وطنی پهن شد

قائم خبر – عباس ناساری : خوشبختانه امروز سه شنبه بعد ازاستقبال قهرمانان کاراته تیم ملی که سر افرازانه ازمسابقات جهانی ترکیه به قائمشهر بازگشته بودند بلافاصله به استادیم شهید وطنی رفتم تا از وضعیت چمن زمین خبری خوشحال کننده تهیه کنم که خوشبختانه تا حدودی دلخوش کننده بود ولی ازآنجایی که چند کارگری که رول های چمن را پهن می کردند از دلیلی سرپرست ورزش و جوانان این شهرستان به دلیل بی غذا ماندن و حقوق نگرفتن شکایت داشتند تا حدودی مرا به فکر انداخت . با خودم گفتم نکند ازاین پس به همین بهانه ها ، کار نصب چمن های مصنوعی دچار گیرهای الکی شود؟ انشاا…که این تصور من فقط از روی وسواس و دل نگرانی برای چمن باشد.آخه چیزی به آغاز مسابقات لیگ کشورباقی نمانده است.

همچنین احمد سعادتمند عصر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران از آغاز عملیات مقاوم سازی سکوهای تماشاچیان استادیوم شهید وطنی قائم شهر خبر داد و افزود : پس از سالها استفاده از سکوهای استادیوم فوتبال شهید وطنی قائم شهر با هدف تعمیر و مقاوم سازی سکوهای تماشاچیان و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال عملیات مقاوم سازی سکوهای تماشاچیان آغاز شده است.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


8 − = دو

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>