آخرین خبرها
چهار هزار پایه اولی سی‌ویکم شهریورماه  ورود خود به مدرسه را در شهرستان قائم‌شهر جشن می گیرند

چهار هزار پایه اولی سی‌ویکم شهریورماه ورود خود به مدرسه را در شهرستان قائم‌شهر جشن می گیرند

قائم خبر:

محمدرسولی بعدازظهر پنجشنبه در جلسه شورای‌اداری شهرستان قائم‌شهر، اظهارداشت: یکی از مدارس شهرستان در طوفان اخیر، صددرصد تخریب شد که همه دانش‌آموزان آن به یکی از مدارس دیگر منتقل شدند.

مدیرآموزش‌وپرورش قائم‌شهر با بیان اینکه ۴۶ هزارو ۳۱۸ دانش آموز قائم‌شهری، سال تحصیلی جدید را در اول مهر آغازمی‌کنند، گفت: ۳۲۶ مدرسه با دو هزارو۶۹ کلاس درس و سه هزارو۷۱۷ معلم خود را برای استقبال از سال جدید تحصیلی در قائم‌شهر آماده کرده اند.

رسولی با بیان اینکه بالابردن آمار مدارس روستایی ازاهداف روستامحوری و کاهش مدارس مختلط‌است، تصریح کرد: در سال ۹۳، ۵۴ مدرسه مختلط داشتیم که این تعداد در سال ۹۴ به ۴۹ و در سال جاری به ۴۲ مدرسه رسیده است و در سال تحصیلی جدید هیچ مدرسه مختلط‌در پایه ششم در شهرستان، نخواهیم داشت.

مدیر آموزش‌وپرورش قائم‌شهر در پایان گفت: چهار هزار پایه اولی سی‌ویکم شهریورماه سال جاری ورود خود به مدرسه را در شهرستان قائم‌شهر جشن می گیرند.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× 8 = چهل

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>