آخرین خبرها
کارخانه نساجی قائمشهر به شهرک صنعتی منتقل می‌شود
کارخانه نساجی شماره 1

کارخانه نساجی قائمشهر به شهرک صنعتی منتقل می‌شود

قائم خبر: مدیرعامل و عضو هیئت مدیره کارخانه نساجی شماره یک قائمشهر گفت: طرح انتقال این کارخانه در سازمان گسترش و نوسازی صنایع کشور مطرح شده که برابر مصوبه سال ۱۳۸۵ این کارخانه باید به شهرک صنعتی رستمکلا منتقل شود و تا دو ماه آینده برای تصویب به نظرهیئت دولت خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا رنجبر شامگاه چهارشنبه در نشست بررسی مسائل کارخانه نساجی شماره یک قائمشهر افزود: با تغییر کاربری زمین کارخانه فعلی و فروش آن برای ساخت و راه اندازی کارخانه در محل جدید هزینه خواهد شد.

رنجبر حداقل سرمایه برای ایجاد کارخانه جدید را بیش از ۴۰ میلیاردتومان تخمین زد واز مسئولین استانی و نمایندگان قائمشهر در مجلس شورای اسلامی درخواست کمک و پشتیبانی کرد.

مدیر عامل نساجی شماره یک با اشاره به رکود بازارو پایان فصل برداشت پنبه اعطای سرمایه در گردش توسط سازمان گسترش و نوسازی به کارخانه را بسیار مؤثر دانست و گفت : تا سه ماه دیگر که فصل برداشت پنبه شروع می شود اگر به ما کمک نشود ممکن است کارخانه از خط تولید خارج شود.

رنجبرراه نجات کارخانه را نوسازی و بروز شدن دستگاه‌ها دانست خاطرنشان کرد : این کارخانه ۷٫۵ تن ظرفیت تولید داشته و تعداد ۲۳۰ کارگر در حال حاضر مشغول بکار هستند که هیچگونه بدهی معوقه ای به آنان نداریم

 منبع : خبرگزازی مهر

کلیک کنید

۲ نظر

  1. Zeminesh gate bandi myhkonan myforoshan in harfa hame bahanast.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


+ هفت = 9

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>