آخرین خبرها
کارشناس تئاترشورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش شهرستان قائم شهرمنصوب شد.

کارشناس تئاترشورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش شهرستان قائم شهرمنصوب شد.

قائم خبر:طی حکمی از سوی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران، ضیاء فضل الله پوربه عنوان کارشناس تئاترشورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش شهرستان قائم شهرمنصوب شد.

 احد جاودانی در این حکم با اشاره به تجربه و سابقه ضیاء فضل الله پور در حوزه ی تئاتر اظهار امیدواری کرده است که وی با درایت و دوراندیشی و استفاده از تجربه و ایده های خلاقانه ی سایر همکاران در جهت پویایی بیشتر تئاتر در این شهرستان تلاش کند.

در حکم کارشناس تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قائم شهر بر مواردی همچون تقویت گروه های تئاتر، برگزاری دوره های تخصصی و تعامل تاکید شده است.

گفتنی است آقای ضیاء فضل الله پور در حال حاضر کارشناس روابط عمومی شهرداری قائم شهر بوده و از فعالین عرصه رسانه و خبر رسانی است.

ضیاء فضل الله پور متولد ۱۳۵۱ و دارای مدرک کارشناسی ادبیات نمایشی در سال ۷۴ است.

سابقه تدریس در آموزشگاههای تئاتر ساری،مدرس انجمن سینمای جوان ساری ، مسئول انجمن نمایش حوزه هنری استان مازندران ،نویسندگی ، کارگردانی و بازی در چند نمایش ، داور بازبین تئاتر در جشنواره های تئاتر مازندران از جمله فعالیتهای اوست.

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


8 + پنج =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>