آخرین خبرها
کشف تعدادی پرنده تاکسیدرمی شده در قائمشهر

کشف تعدادی پرنده تاکسیدرمی شده در قائمشهر

قائم خبر: ۲۳ قطعه انواع پرندگان نادر ،پستانداران وگونه های جانوری دریایی تاکسیدرمی شده در قائمشهر کشف و ضبط شد.

 رئیس اداره حفاظت محیط زیست قائم شهر گفت:با تلاش ماموران یگان حفاظت این اداره وماموران انتظامی شهرستان این تعداد انواع پرندگان نادر وپستانداران وگونه های جانوری دریائی از یک آموزشگاه علمی درقائمشهر کشف وضبط شد.

محمد رحمتی با بیان اینکه شکار وتاکسیدرمی این پرندگان وجانوران کمیاب به بهانه آموزش دانش آموزان با اصل حفظ وحوش وپرندگان در حال انقراض تناقض دارد، افزود: دستگاه های مسئول، نظارت وبرخورد بیشتری اعمال کنند.

به گفته وی؛ این چهارمین کشفیات از باندهای شکار غیر مجاز وتاکسیدرمی امسال در شهرستان قائم شهر است که با دستگیری چهارتن از اعضای اصلی این باند ۱۱۲ قطعه انواع پرندگان و وحوش نادر تاکسیدرمی شده کشف وضبط شده است.

کلیک کنید

۳ نظر

  1. با سلام. من خودم محصل این آموزشگاه هستم.. این نمونه های تاکسیدرمی شده کمک بسیارزیادی در آموزش و یادگیری ما داشت..واقعا متاسف شدم با این طرز برخورد و این قضاوت بیرحمانه اونم در یک محیط علمی!. اینجا فقط کلاس درس بود..نه از شکار خبری هست و نه از شکارچی نه از نمونه های نادر در حال انقراض ! ما فقط داریم درس می خونیم همین!

  2. این اموزشگاه صرفاً جهت یادگیری است نه یک باند این کار شما کاملاً عیر اخلاقی و نادرست است

  3. Farhang o zarfiate qaemshahr dar hamin hade dg
    Liaqate ino nadaran k Chenin fradi to qaemshahr kar kone

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


چهار + = 7

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>