آخرین خبرها
کشف ۲۲ هزار عدد انواع مواد محترقه در قائمشهر

کشف ۲۲ هزار عدد انواع مواد محترقه در قائمشهر

قائم خبر: به نقل از پایگاه خبری پلیس، محمدرضا قدمی اظهار داشت: با نزدیک شدن به ایام پایانی سال و برگزاری مراسم سنتی و تاریخی چهارشنبه آخر سال همه ساله به علت استفاده از مواد محترقه آتش‌زا و انفجاری از سوی برخی افراد ناآگاه شاهد تلفات انسانی و حوادث ناگوار نقص عضو هستیم.

وی تصریح کرد: ماموران انتظامی قائمشهر در این ارتباط در راستای پیشگیری از این حوادث همه ساله با اجرای طرح‌های نظارتی، کنترلی و مقابله با تهیه و توزیع‌کنندگان مواد محترقه در پی کاهش تلفات و خسارات حوادث هستند.

قدمی افزود: ماموران فرماندهی انتظامی این شهرستان در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع این مواد، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان قائمشهر بیان داشت: ماموران با شناسایی و دستگیری متهم به تهیه و توزیع مواد محترقه بیش از ۲۲ هزار و ۶۵۸ عدد انواع مواد محترقه را کشف کردند.

وی خاطرنشان کرد: ماموران در ارتباط با قاچاق مواد دخانی نیز با شناسایی و دستگیری فردی دیگر بیش از یک هزار و ۵۸۰ نخ انواع سیگار قاچاق را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان قائمشهر در پایان یادآور شد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

کلیک کنید

یک نظر

  1. حیف شد عجب سفینه ای بود

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


هفت × = 56

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>