آخرین خبرها
کلنگ سد لاستیکی تلار به زمین زده شد

کلنگ سد لاستیکی تلار به زمین زده شد

با حضور مسئولین و مدیران شهرستانی و همزمان با هشتمین روز از ایام الله دهه فجر،آئین کلنگ زنی احداث سد لاستیکی تلار در حاشیه رودخانه تلار به زمین زده شد.

قائم خبر:سد لاستیکی تلار مشتمل بر عرض ۷۰ متری،با ارتفاع ۳ متر و دریاچه ای با وسعت ۸۰۰ متر و مساحتی معادل ۱۲ هکتار را شامل میشود که با این شرایط حجمی معادل ۵۰۰۰۰۰ متر مکعب آب در پشت این سد ذخیره شده و شهروندان و مسافرین میتوانند از امکانات تفریحی و رفاهی این مجموعه بهره مند شوند.

محمدی فرماندار قائم شهر نیز در این خصوص گفت: ازهمت و تلاش شهرداری و شورای اسلامی شهر در خصوص استفاده بهینه از حداقل زمین و به بهره برداری رساندن آن در این منطقه که امکان مانور مسائل تفریحی و توریستی را داراست قدردانی میکنم.

وی تاکید داشت: قدر مسلم این اقدام منشاء خیر خواهد بود و برای همه مسافرینی که از این شهر قصد عبور را دارند زمینه های تفریحی و توریستی خوبی شکل خواهد گرفت.

DSC_3099-1

 

کلیک کنید

یک نظر

  1. یا امام رضا ع
    شما در محضر خدا دعا کنید که بخیر بگذره و
    آمین یا رب العالمین

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


8 − = چهار

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>