آخرین خبرها
کمتر ار یک ساعت ۲ دستگاه کامیون در جاده قائمشهر واژگون شدند.

کمتر ار یک ساعت ۲ دستگاه کامیون در جاده قائمشهر واژگون شدند.

قائم خبر:به نقل از پایگاه خبری پلیس، جاده قائمشهر بابل شاهد ۲ سانحه رانندگی در مدت کمتر از یک ساعت بود.

در سانحه اول یک دستگاه کامیون که از قائمشهر به سمت بابل در حرکت بود به علت تخطی از سرعت مطمئنه از جاده منحرف شد و با تجاوز به چپ پس از تخریب گاردریل جاده با یک دستگاه خودروی سواری پژو که از سمت مقابل در حال حرکت بود برخورد کرد و در کنار جاده متوقف شد.

با مسدود شدن جاده، محمدرضا قدمی فرمانده انتظامی شهرستان قائمشهر سریعاً در صحنه تصادف حاضر شد و با همکاری دیگر عوامل انتظامی این محور را بازگشایی کرد.

دقایقی از بازگشایی این محور نگذشته بود که در آن سوی جاده ناگهان یک دستگاه کامیونت خاور حامل آجر به علت نامعلومی پس از برخورد با یک دستگاه خودروی سواری پراید واژگون شد.

حادثه واژگونی ۲ دستگاه کامیون خسارت جانی نداشت.

با وجود حضور پلیس در صحنه و گروه‌های امدادی و راهداری، اقدامات لازم برای امدادرسانی به حادثه‌دیدگان احتمالی و بازگشایی محور آغاز شد.

به گفته فرمانده انتظامی شهرستان قائمشهر هر چند علت تصادفات با حضور کارشناسان پلیس راه مشخص می‌شود اما بی‌احتیاطی و عدم رعایت قوانین و مقررات از سوی رانندگان متخلف که عامل انسانی در وقوع حوادث رانندگی است، یکی از این علت‌ها است.

کلیک کنید

۲ نظر

  1. همه این ها بخاطر بی احتیاطی است

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


− سه = 5

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>