آخرین خبرها
گرمای بی سابقه بهاری تا پایان هفته در قائمشهر

گرمای بی سابقه بهاری تا پایان هفته در قائمشهر

قائم خبر: مدیر کل هواشناسی مازندران در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران ساری با بیان اینکه جریانات شمالی همچنان در استان مستقر است افزود:به دلیل گرمای زیاد برای متعادل شدن هوا بعداز ظهر شاهد ناپایداری ,ابرناکی رعد و برق و وزش باد در استان هستیم. داداشی افزود: گرمترین شهرها در سه روز گذشته مربوط به ساری، دشت ناز و گلوگاه با ۴۳ درجه و قراخیل شهرستان قائمشهر با۴۱ درجه به ثبت رسیده است. به گفته وی آسمان استان تا پایان هفته صاف تا نیمه ابری در بعد از ظهر و شب با رشد ابر وزش باد و در ارتفاعات رگبار و رعد و برق …

مدیر کل هواشناسی مازندران در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران ساری با بیان اینکه جریانات شمالی همچنان در استان مستقر است افزود:به دلیل گرمای زیاد برای متعادل شدن هوا بعداز ظهر شاهد ناپایداری ,ابرناکی رعد و برق و وزش باد در استان هستیم.

داداشی افزود: گرمترین شهرها در سه روز گذشته مربوط به ساری، دشت ناز و گلوگاه با ۴۳ درجه و قراخیل شهرستان قائمشهر با۴۱ درجه به ثبت رسیده است.

به گفته وی آسمان استان تا پایان هفته صاف تا نیمه ابری در بعد از ظهر و شب با رشد ابر وزش باد و در ارتفاعات رگبار و رعد و برق پراکنده پیش بینی می شود.

کلیک کنید

یک نظر

  1. قابل توجه مسئولین استان وشهرستان که هنوز مشکل خشکسالی وبارش کم رو جد نگرفتن!!!!!یعنی هنوزم باورتون اینه که مازندران در زمینه ی آب مشکلی نداره ؟؟؟؟ساخت بی رویه ی سد،نابودی جنگلها ،افزایش زمینهای کشاورزی برنج ومصر ف بی رویه آب در کشاورزی حفر چاههای غیر مجاز!!!تبدیل مزارع دیم به باغ مرکبات و……….از عوامل این هوای گرم تابستونه در دهه ی اول خرداد است،ولی کسیباور نداره که مازندران در حال کویر شدنه!!ونمیخوان باور کنن!!!هوای وحشتناک این چند روزو چه گنه توجیه میکنن!!؟؟؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


دو + 7 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>