آخرین خبرها
گزارش تصویری بازی پرسپولیس شمال و پیکان

گزارش تصویری بازی پرسپولیس شمال و پیکان

تیم فوتبال پرسپولیس شمال قائمشهر در دیداری از هفته سیزدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور ، مقابل میهمان خود پیکان شکست خورد.

تیم پرسپولیس قائمشهر که پس از استعفای هفته گذشته سرمربی خود ، عصر روز شنبه با هدایت ˈ حسین ولی نژاد ˈ در زمین فوتبال شهید وطنی قائمشهر به مصاف شاگردان ˈ فرهاد کاظمی ˈ رفته بود ، این دیدار خانگی را با نتیجه ۲ بر ۱ واگذار کرد .

گل های تیم میهمان را در این دیدار ˈ مرتضی آقاخان ˈ و ˈ محمد صادق بارانی ˈ به ثمر رساندن و تک گل تیم قائمشهری نیز توسطˈ هادی خدادادی ˈ وارد دروازه تیم پیکان شد .

با واگذار کردن نتیجه این دیدار خانگی ، تیره روزی های این تیم در لیگ دسته اول فوتبال کشور ادامه یافت تا امیدهای هواداران فوتبال مازندران به بقای این تیم در این رقابت ها ، روز به روز کمتر شود .

تیم فوتبال پرسپولیس شمال قائمشهر با قبول این شکست خانگی ، هفت امتیازی باقی ماند و همچنان در قعر جدول رده بندی گروه دوم این رقابت ها قرار گرفت .

در دیگر دیدار نمایندگان فوتبال مازندران در این رقابت ها ، تیم فوتبال نساجی مازندران در یاسوج به مصاف شهرداری این شهر رفت و در پایان به تساوی یک بر یک رضایت داد .

 

کلیک کنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


چهار − 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>