آخرین خبرها
گلایه های رئیس آتش نشانی از امکانات سازمان

گلایه های رئیس آتش نشانی از امکانات سازمان

محمدعلی شیرسوار،رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی قائم شهربعد از ظهر دوشنبه در جلسته ستاد بحران شهرستان قائم شهر در سالن کنفرانس فرمانداری خواستار بیمه اجباری واحدهای مسکونی، تجاری و خدماتی در شهرستان بعنوان پایلوت برای نخستین بار در کشورشد.

 محمد علی شیرسوار اذعان داشت: با توجه به ۲۱۰ هزار جمعیت شهرستان باید حداقل ۴ ایستگاه آتش نشانی در ۴ نقطه از شهر باشد که متاسفانه در قائم شهر فاقد ایستگاه آتش نشانی هستیم.

 وی با بیان اینکه هر ایستگاه باید بصورت استاندارد دارای ۱۲ خودروی امداد و نجات، اطفاء و پیشرو و سبک باشد، گفت: باید در شهرستان یک ماشین با نردبان برای واحدهای مسکونی بیش از ۲ طبقه در زمان وقوع آتش سوزی و اتفاق در اختیار سازمان قرار گیرد که متاسفانه هنوز این امر محقق نشده است.

 شیرسوار اظهارداشت: خرید ۲۰ شیر آبگیری در سطح شهرستان با اعتبار سازمان آتش نشانی انجام شد اما متاسفانه شهرداری اجازه نصب آن را نمی دهد.

 وی خاطرنشان کرد: در امتحان ورودی افرادی که انتخاب می شوند باید برای فعالیت آنها آدرس ها و تابلوها و معبر عمومی تعمیر و نصب شود.

 

کلیک کنید

یک نظر

  1. متاسفانه این مسوول طوری حرف میزنه انگارر مردم بی اطلاع یا بی سوادن یا ۱بار پاشون به شهرداری باز نشده..آقای محترم در مقابل خدمات ناچیزی که شهرداری و آتش نشانی به مردم میده سالانه بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان فقط از عوارض مستقیم از مردم درآمد داره؟! درحالیکه بجز هیچگونه پیشرفت و دگرگونی متاسفانه بی احترامی و عدم تکریم ارباب رجوع بی انضباطی و تنبلی کارکنان شهرداری و عدم کارایی اونا بیداد میکنه..

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


− پنج = 1

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>