آموزش وردپرس
akhbar-kootah

خبرهای کوتاه از قائمشهر

قائم خبر:

***نمایشگاه صنایع غذایی ‘ پیشواز شب یلدا ‘ در قائمشهر برگزار می شود

انجمن صنایع غذایی و دارویی مازندران نمایشگاه صنایع غذایی را با هدف اهمیت مصرف انواع غذاهای سالم و استاندارد و ترویج تغذیه مناسب با عنوان ‘ پیشواز شب یلدا ‘ برگزار می کند

***نمایشگاه صنعت ساختمان و صنایع وابسته سوم لغایت ششم آذرماه با حضور تولیدکنندگان و بازرگانان برجسته ایرانی و برخی از کشورهای صاحب تکنولوژی در سایت نمایشگاه های بین المللی مازندران برگزار می شود.

این نمایشگاه با هدف معرفی محصولات و دستاوردهای نوین صنعت ساختمان به آحاد جامعه و فراگیر شدن بکارگیری تجهیزات نوین در ساختمان ها و ارتقاء سطح کیفی زندگی شهروندان برگزار می شود.

ساعت بازدید نمایشگاه صنعت ساختمان قائمشهر از ۱۶ الی ۲۱بوده و بازدید برای عموم آزاد است.

***مدیرجهاد کشاورزی شهرستان قائمشهر گفت : ۲۳ واحد مرغداری در این شهرستان بصورت غیر مجاز فعالیت می کنند .

فرزین فرهادی افزود :گسترش جمعیت و تغییر حریم روستاها باعث کم شدن فاصله مرغداری ها با حریم روستاها شده و این تعداد مرغداری استاندارد لازم در خصوص رعایت حریم روستاها در آنها اعمال نشده است

***نمایشگاه ابداعات و اختراعات دانش آموزی  مازندران  درقائمشهربرپا می شود.این نمایشگاه بسترسازی برای دانش آموزان در ارائه ایده ها است .این نمایشگاه به همت پژوهش سراهای مازندران همزمان با هفته پژوهش روزهای ۱۴ تا ۱۸ آذر در قائمشهر برگزار خواهد شد.

***طی مراسمی با حضور مسئول بسیج اصحاب رسانه استان مازندران ،فرمانده سپاه ،رئیس اداره ارشاد و جمعی از اصحاب رسانه شهرستان قائم شهر جمشید گرائیلی به عنوان اولین مسئول اصحاب رسانه بسیجی شهرستان قائم شهر معرفی شد.

*** اردوی هاکی تیم ملی بانوان زیر ۲۷ سال کشور در قائمشهربرگزار شد.

 

 

 

همچنین ببینید

KHODKOSHI

خودکشی دختر ۱۸ ساله با پرش از ساختمان ۵ طبقه

قائم خبر دختر جوانی در امیرکلا از ساختمان ۵ طبقه به پایین پرید و جان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *